Alternatifim Cafe

The Vampire Diaries

Discussion started on Tv ve Diziler

2x7.

[spoiler]elenayı kurtarmak icin cıkarıcaklar onu ordan !![/spoiler]

boonie ; [spoiler]bu bölüm sevdim lan seni. en azından "bunu bunu yaparım ama söyle söyle olursa fenaaa oluuur he" moduna girmedin. ama noooldu? yine bi büyü yapılıcak "gel boonie."[/spoiler]

damon ; [spoiler]artık elenayla yakınlasmanız lazım olm. ayrıca, o kadar seyden sonra katherine'ni mezara kapatıp öyle üzgün üzgün durman.. icim acıdı !  eski damon ol yine. [/spoiler]

jeremy ; [spoiler]allem edip kallem edip vampirlerin arasına girdin. ergenlikten cıkısını kutluyorum umarsızca.[/spoiler]

ayrıca ;  [spoiler]boonie (L) jeremy[/spoiler] diyorum. görürsünüz!

nina dobrev ; katherine rolüyle inanılmaz cekiciyken, elena rolünde liseli kız gibi. ne tuhaaaf.

#26 - Kasım 04 2010, 16:17:17

Zeitgeist

2x8'le anladım ki bu dizi nihayet adam akıllı bir vampir dizisine dönüşüyor. Sanırım istediğim de buydu. Buffy'deki gibi 'first' olayı var ve ben bayılırım böyle şeylere.

[spoiler]Katherine'den başka bir sürü kötü gelecek diğer bölümlerde. Oh be oh. Elijah için 'olum amma çabuk öldü ne biçim vampir bu' demiştim ve dediğimi de yuttum.[/spoiler]

Sonunda bir Vampire Diaries bölümünü durdurmadan, sıkılmadan izledim. Diğer bölümleri de böyle izleyeceğime eminim.

Bu arada Damon'a çok üzülüyorum, yerim ben onu.
#27 - Kasım 05 2010, 15:52:16

2x8.

damon ; [spoiler] son sahnede gözlerim doldu lan.
"sevdiğim icin bencillik yapamam.." sonrada herseyi unutturdun. :/ kral adamsın.[/spoiler]

stefan ; [spoiler]ask adına hic bi cekiciliğin yok artık. bence elenaya kücük süprizler yapmalısın. [/spoiler]

hâlâ diyorum ki; [spoiler]boonie (L) jeremy.[/spoiler]

ya bide, görsel ikiz bide insan, imkansız dedi elijah.
bencede. sen o kadar görsel ikiz ol. birebir aynısı ol. sonuc, insan.
elenanın birazda olsa olağan üstü bi gücü olması lazım!
#28 - Kasım 07 2010, 12:26:59

Dionysus.

[spoiler]Elijah'ın okadar kolay ölmemesi gerekiyordu.Sen ilk vampirlerden birini birkaç saniyede çatırttadanak öldür.Olacak iş mi? Arkası vardır bunun, bütün mahalleyi toplar gelirler diye düşünmez misiniz hiç? yazıyorum buraya, 9. bölümde görecekler ebesininkileri.
o değilde, jeremy'nin bulaştığı herkesler öldü.hem bu çocuk normal birine rastgelemeyecek mi? neyse, hakkılarında hayırlısı.
hem damon'ın elijah'ı öldürdüğü sahnede Elena'ya attığı açaydım gollarımı gel diyeydim vari bakışlar içimi tittretti. acıyorum lan.

son sahnelere yakın donduğundan mühim birşey olmamıştır len diyipte izlemeyip bir bakıyım demenin ardından dumurluk sonrası gelen edit : vay mısına göyim. elijah ölmemiş lan!
[/spoiler]
#29 - Kasım 07 2010, 18:59:08
« Son Düzenleme: Kasım 07 2010, 19:16:07 Gönderen: Dionysus. »

2 hafta ara vermisler.
aralıkta yayınlanacakmıs yeni bölüm. allah belalarını versin diyorum.
#30 - Kasım 20 2010, 14:36:51

Dionysus.

hadi len başlasın artık neyin falan. çatlıyorum ben fragmana bakıp bakıp duruyorum :w
#31 - Aralık 01 2010, 21:28:29

resmen sacmalamıslar.
2 hafta bunun icinmi bekledik biz mk?
damon elena yakınlasması bile yok. bu gidisle diziyi 10sene sürdürebilirler.
en etkileyici bölüm, caroline ve tyler'ın olduğu bölümdü.
#32 - Aralık 04 2010, 13:05:44

Zeitgeist

Olum bisürü kötü gösterin bize. Aksiyonlu olsun bol bol, yoksa sıkıyo beni.
#33 - Aralık 04 2010, 19:08:27

Dionysus.

izleyemedim bir türlü 11. bölümü.hangi siteyi açtıysam 13 dakikalık video bir anda 4. dakikada bitiveriyordu. en sonunda sinirlendim fareyi fırlattım bir kenara sittiri bastım. budur.
#34 - Aralık 12 2010, 22:08:48

2x11 hakkında ne zamandan beri yorum yapmayı düsünüyordum,ama üseniyordum.
tam heveslendim yazıcam, bi 12.bölüm fragmanını izliyim lan, tahminde bulunurum*  dedim.
demez olaydım mk. 27 ocak nedir? nedir yani? ne bicim dizi lan bu? ayda 1 yayınlamaya devam ederlerse cidden 10 sene sürdürebilirler diziyi. 27 ocakta baslıcak zaten 1-2 bölüm sonra sezon finali haydaa 1sene daha bekle.

*tahminlerimcoktutuyosanki.
#35 - Aralık 14 2010, 21:03:59

3. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum . Artık şu damonlada elana çıksın ya :D
#36 - Temmuz 19 2011, 14:06:16

3. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum . Artık şu damonlada elana çıksın ya :D

Diziye o gözle bakmasan keşke ya. Çok üzülüyorum :/
#37 - Temmuz 20 2011, 17:34:06
İMZA.

derjavin

14.bölümden sonra merak uyandırmaya başlayan bir dizi.
İlk 13 bölümünü büyük bir sabırla izlemiştim -de neden bu kadar ısrarcı olmuşum ki izlemekte ?
#38 - Ağustos 22 2011, 17:52:41

derjavin

Bu diziye Ian Somerhalder için katlanmışım. Ondan sebepsiz yere soğuduğuma göre artık bu diziyi izlemek zorunda değilim.
Cidden çekilir biz dizi değil benim için.
#39 - Eylül 17 2011, 18:30:22

3x01 özetlemesi.

klaus; amacın, mantığın, düşüncen hoşuma gitti canımın melezi. bi senin kafa çalışıyor.
stefan; vampirsin vampirliğini bil dedik falan ama paramparça edip sonra birleştirme ne lan. ayarı tutturamadın gitti.
damon; biran önce silkelen. stefan ibişinin eski hallerini aratmıyorsun.
elena; sana birşey demiyorum yavrum. 3 sezondur aynı malsın.
jeremy; ghost whisperer dizisine transfer edelim seni. fazlasın bu diziye.
ve diğerleri neyse de, caroline; kaynana kazığı yedin sende bizdensin annem. basıyorum bağrıma seni.
#40 - Eylül 18 2011, 03:02:15

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.