Alternatifim Cafe

Deniz Seki'den tahliye sevinci: "Oleey!"

Discussion started on Magazin

Tahliye kararını duyunca "Oleey" diye bağıran Seki "Değiştim, yepyeni, pırıl pırılım" açıklamasını yaptı

Ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin yargılandığı davanın ilk duruşmasının sonunda savcı, delil durumuna göre tutuklu sanıkların tutukluluk halinin devamına karar verilmesini talep etti. Mahkeme heyeti, tutuklu sanıklardan Deniz Seki, Tamer Kılıç ve İbrahim Kaya'nın tahliyesine karar verdi. Ağlayarak yaptığı savunmasıyla mahkeme salonundaki herkesi etkileyen Deniz Seki, mahkeme heyetinin verdiği tahliye kararını duyunca sevinçten "Oleey" diye bağırdı. Bakırköy Kadın Kapalı İnfaz Kurumu'ndaki işlemleri tamamlandıktan sonra saat 22.40'ta cezaevinin kapısından çıkan Deniz Seki, "Özgürlük çığlığı atmak istiyorum" diyerek derin nefes aldı. Seki, "Değiştim, yepyeni, pırıl pırılım. Bir sürü şeyden arınmış bir Deniz Seki olarak çıktım. İçeride kilo verdim. Bir süre düşünüp kafamı dinlemek istiyorum" diye konuştu.
 

YAŞASIN ÖZGÜRLÜK
''Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapmak'' ve ''kullanmak için uyuşturucu madde satın almak'' suçlarından yargılanan şarkıcı Deniz Seki, "suçun vasıf ve mahiyeti" ile "mevcut delil durumu" göz önüne alınarak tahliye edildi. Elleri kelepçeli olarak adliyeden çıkarılıp cezaevine götürülürken çok mutlu olduğu görülen Seki, "Özgürlük kadar güzel bir şey yok. Yaşasın özgürlük. Bakırköy'den çıkınca kendimi daha iyi hissedeceğim" dedi.

ÖZGÜRLÜK ÇIĞLIĞI ATMAK İSTİYORUM

Bakırköy Kadın Kapalı İnfaz Kurumu'ndaki işlemleri tamamlandıktan sonra saat 22.40'ta cezaevinin kapısından çıkan Deniz Seki, "Özgürlük çığlığı atmak istiyorum" diyerek derin derin nefes aldı. Ardından sevinçle gazetecileri selamlayan Seki, "Şimdi gidip anneme sarılmak istiyorum. Cezaevinde bana çok iyi baktılar. Burasının adı cezaevi ama ben cezaevi müdürüme, infaz korumaya ve A-1 koğuşuma teşekkür ediyorum. Bütün sevenlerime teşekkür ediyor, 'Burada yatan herkesi Allah kurtarsın' diyorum. Burası hiç bildiğiniz gibi bir yer değil. Ama herkesin de yolu düşebilirmiş" dedi.

DEĞİŞTİM, PIRIL PIRILIM

Çok heyecanlı olduğunu belirten Deniz Seki, "Değiştim, yepyeni pırıl pırılım. Bir sürü şeyden arınmış bir Deniz Seki olarak çıktım. İçeride kilo verdim. Bir süre düşünüp kafamı dinlemek istiyorum" diye konuştu.

ARTIK DOĞUM GÜNÜM 1 EKİM

Giydiği tişörtün hayranları tarafından hediye edildiğini ifade eden ünlü şarkıcı, "Fanlarımın bana doğum günü hediyesiydi bu tişört. Benim doğum günüm 1 Temmuz'du ama artık benim doğum günüm 1 Ekim. Çıkarken bu tişörtü giyeceğimi söylemiştim" dedi. Deniz Seki, şunları söyledi:

ÇOK GÜZEL PROJELERLE DÖNDÜM

Adalet yerini bulacak, yargı devam ediyor. Ben de Allah'ın izniyle beraat edeceğim. Ben her şeyden önce ne yaşadığımı biliyorum. Türk adaletine güveniyorum. Her zaman doğru söylediğim için buradayım, adalete güveniyorum. Bir hata yaptım hayatımda, hatalar telafi edilmek adına yapılır. Herkesten önce ailemden ve bütün sevenlerimden özür diliyorum. Ama çok güzel projelerle geri döndüm. Şu anda çok heyecanlıyım, saçmalıyor olabilirim. Sizi öpüyorum."
 
#1 - Ekim 02 2009, 10:36:01

bunlara hapse girmek yarıyo
#2 - Ekim 02 2009, 14:42:36

Düzelir umuyoruz.
#3 - Ekim 03 2009, 19:22:16
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.