Alternatifim Cafe

Soruyoruz, kim bu kız?

Discussion started on Magazin

Minicik bir kadın ama tüm dünyayı devirecek bir güce sahip!

Türkiye'de de sevilerek izlenen 'Desperate Housewives' (Umutsuz Ev Kadınları) dizisinin başrol oyuncularından Eva Longoria, bir Fransız dergisinin kapağında hayli fütüristik tarzıyla tanınamayacak halde!

Saçları kısacık olmuş, koyu siyah makyajıyla gözleri şimdi daha bir derin bakıyor. Hollywood'dan Fransız dergisine transfer olan aktris Eva Longoria, Citizen K dergisinin Ekim ayı sayısına konuk ve kapak oldu.

Şarkıcı Lady Gaga esintili yeni tarzıyla tanımanın pek mümkün olmadığı Eva'nın fotoğraf çekimlerini Ruven Afanador yaptı. Fütüristik kostümüyle çizgi romanlardan fırlamış gibi görünen güzel oyuncu, kim bilir belki de moda ikonu olan yakın arkadaşı Victoria Beckham'dan öneriler almıştır.

Basketbolcu eşi Tony Parker'la mutlu bir birlikteliği olan Longoria, bir keresinde  Hello dergisine "Konu kocalara gelince Ben ve Victoria neredeyse aynı durumldayız. Ben onun anneliğine hayranım. Tam olması gerektiği gibi bir anne ve başarılı bir iş kadını" şeklinde konuşarak arkadaşına iltifatlar sıralamıştı.

#1 - Eylül 30 2009, 21:14:38
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Çok güzel hatun. Bayılmaktayım.
#2 - Ekim 03 2009, 19:48:23
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.