Alternatifim Cafe

Ajanda tipi mini tablet PC

Discussion started on Ürün İncelemeleri

Japon KJS den Ajanda 3G Netbook

Japon Netbook - Mini tablet PC üreticisi KJS (Kohjinsha Japan) , yeni geliştirdiği patentli tasarımı ile artık bir PC'yi ajanda içerisine sığdırdı. Hemde sadece 710 Gr. ağırlıkla.

7" dokunmatik dönebilir ekrana sahip olan SK serisi Ajanda PC, küçük olmasına rağmen özellikleri ilede parmak ısırtıyor. Intel Atom işlemci mimarisine sahip SK Serisi, opsiyonel olarak dahili 3G GPRS Internet Modem, dahili GPS Alıcı ve TV Alıcı ile birlikte sunulabiliyor.

SK serisinde iki adet Webcam bulunuyor. Ön Kamera ile görüntülü konuşma yapılabilirken, 3MP.'lik Autofocus arka kamera ile yüksek kalite fotoğraf çekebiliyor.

Alışılagelmiş Netbook Pc’lerden çok daha farklı bir konsepte sahip olan KJS Ürün Serisinin diğer modelleri de, Intel Atom işlemci mimarisini kullanıyor. Ürün serisinde 7” ile 11.6” arası dokunmatik dönebilir ekran, Dahili 3G Internet Modem, Dahili GPS Alıcı, Dahili DVD Sürücü, Dahili TV Alıcı, Dual Webcam gibi sınıfında başka ürünlerde bulunmayan şaşırtıcı özelliklere sahip ürünler bulunuyor

KJS Netbook PC’ler,  Casio PDA ve Projeksiyon Cihazları distribütörü Mobit Bilişim A.Ş. tarafından ithal ediliyor ve 7 Ekim’de düzenlecek CEBIT EUROASIA 2009 Bilişim fuarında ile Türk kullanıcılarının beğenisine sunulacak.

Ürünle ilgili detaylı bilgiler için minitablet.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

#1 - Eylül 30 2009, 21:18:19

benim nimibook ada bir kaplama yapsam oda ajanda gibi görünür ne var yani (6)
#2 - Ekim 03 2009, 11:30:20

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.