Alternatifim Cafe

Hangi burç kolay evlenir, hangisi asla evlenmez?

Discussion started on Astroloji

Bir ömür hayat arkadaşınızla yolculuk yapmak ve mutlu bir aile kurmak için burcunuza kulak verin...

Koç burcu ve evlilik

Hayatınıza inanılmaz bir hareket getirip renk katabilir. Eğer bu burçtan biriyle uzun süreli mutlu bir birliktelik yaşamayı planlıyorsanız, her an herşeye hazır olmalısınız. Rutin bir ilişki beklemek büyük bir hata olur. Pek çok erkek, Koç kadınını elde tutmayı çok zor görür. Bu burcun kadınları onur ve güç ararlar ama biraz da uysallık beklerler; çünkü üstlerinde hakimiyet kurulmaya çalışmasından hoşlanmazlar. Eğer bu kişilikte bir erkekseniz hiç düşünmeden bir Koç kadınıyla evlenebilirsiniz. Evlilik hayatınız çok renkli olur!

Boğa burcu ve evlilik

Boğa kadını ve erkeği genelde büyük düğünleri tercih ederler. Evlilik kararı Boğa burcu insanı için çok güç verilen bir karardır. Öncellikle ilişkiden tam anlamıyla emin olması gerekir. Bu zor kararı aldıktan sonra her şeyi en ince ayrıntısıyla planlayarak, uygulamaya koyarlar. Gösterişli ve detaylarla süslenmiş bir düğün isterler. Evliliğin ilk zamanlarından sonra Boğa erkeği, eşini tamamen sahiplenir. Eğer sadık ve güvenilir Boğa erkeği ile evlenirseniz her türlü ihtiyacınızın karşılığına emin olabilirsiniz. Boğa kadını için öncellikle iş hayatı gelir. Kariyer onlar için büyük önem taşır. Daha sonra bir aile isterler. Aslında sevgi dolu, ideal eşlerdir. Çocuk sahibi olduktan sonra ise evcimen, iyi bir anne olurlar.

İkizler burcu ve evlilik

Her ortama kolayca adapte olduğundan iyi bir eştir. İhtiyaçlarını önemseyen ve onunla aynı hayat tarzını paylaşan bir eş ile çok mutlu olurlar. İkizler burcu ile balıklama bir evlilik doğru olmaz. Böylesi bir bağdan önce bir kaç yıl beraber yaşamakta fayda var. Bu onların kendilerini hazır hissetmeleri açısından önemli bir zamandır. Böylece hayatının aşkı olarak düşündüğü insanı daha yakından tanıma imkanı bulur, uzun vadede bir birlikteliğin nasıl olacağı konusunda fikir sahibi olabilirler. Eğer İkizler kadını ile evlenecek olursanız, kabiliyetli ve hamarat bir eşiniz olacak demektir. İkizler erkeği için başlangıçta herşey çok güç olsada, bir kez karar verdiği zaman çok iyi bir koca olabilir. İkizlerle evlilik destekleyici, hayat dolu ve zevklidir.

Yengeç burcu ve evlilik

Yengeç burcu çok evcimendir. Düzenli bir ilişki ve aile özlemi çekerler. Aile onlar için dünyanın en önemli kavramıdır, bu kuruma değer verir ve korurlar. Eğer evliliklerinde bir problem varsa inatla onu çözmeye çalışırlar.

Aslan burcu ve evlilik

Aslan burcu için kontrol etmek önemlidir. Bazı insanlar için bunun sakıncası olmayabilir ama bağımsızlığına düşkün ve otoriter insanlar için ciddi bir problem oluşturur. Aslında aslanın egemenliği altına girmeden ayakta durabilen bir insan, onun için çok daha faydalı olacaktır. Durum ne olursa olsun, onunla evliliğin aynı zamanda renkli ve romantik geçeceğine de emin olabilirsiniz. Aslan kadını, tapılırcasına sevilmek ister. İhmal edildiğini düşünürse hayal kırıklığına uğrar. Eşinin her zaman arkasındadır ve ona iş hayatı başta olmak üzere, her alanda gereken desteği verir.

Başak burcu ve evlilik

Başaklar, evlenerek belli bir düzenin olmasını ister. Maddiyat onlar için çok önemlidir. Evlenmeden önce faturaları ödeyebileceğinden emin olmak ister. Evini rahatça döndürebilecek kadar parası olmalıdır. Hem kadını ve hemde erkeği, birbirlerini eleştirmeye, dırdır etmeye eğilimli insanlardır. Bu, partnerinin güvenini kırmak açısından negatif bir etkidir. Başak erkeği, bir problem olduğu zaman işleri yoluna koymak için elinden geleni yapar. Ancak bu sorunlar üzerinde bir uzlaşmaya varılamadığı taktirde kısa bir ara vermek etkili olacaktır. Başak burcu insanları düzenli, organizasyon yeteneği kuvvetli kişilerdir. Eşlerini desteklemekten mutluluk duyarlar.

Terazi burcu ve evlilik

Kararsız Terazi’lerin evlenme kararı alması kolay olmaz. İlişkinin zamanla oturduğunu hissettiklerinde rahatlayacak ve karar vermeleri kolaylaşacaktır. Kendilerini güvende hissetmezlerse ona aşkınızda dürüst olduğunuzu hissettirmeniz gerekebilir. Bazen hiç olmayacak konularda kavga çıkartarak aşkınızı test ederler. Ama bir kere güvenirlerse evlenmeye karar verirler ve ilişkinin mutlu bir şekilde sürmesi için ellerinden gelen her türlü gayreti gösterirler. Terazi erkeği ve kadını, aşık oldukları zaman kendilerini eşlerine adarlar.

Akrep burcu ve evlilik

Pek çoğu kendi bahçesinde özgürce oynayabilmek ister. Seksüel uyum onun için çok önemlidir. Onun parmağına bir kere evlilik halkası takabilirseniz işler tamamen değişir. Pek çoğu bu durumda ilgili, dikkatli, sevgi dolu ve her durumda eşini başarısı için destekleyen bir eş olurlar. İlişkide gerçekten güven hissetmezlerse çok kıskanç olurlar. Eşlerinin güven dolu bir ortam yaratmasını beklerler. Yay burçları herzaman evliliğini korumak için elinden geleni yaparlar. Yıllar geçtikçe bu bağ daha güçlenir.

Yay burcu ve evlilik

Yay burcu için evlilik, dugusal bir macera ve keşiftir. Bu heyecanın bittiği yerde problemler oluşmaya başlayabilir. Sadakatte güvenilir sayılmazlar. Her işi birlikte yapmaktan çok, eşlerini başka ilgi alanları bulmaya teşvik ederler; fakat bu, çoğu zaman kıskançlık krizlerine yol açabilir. Yay kadınları, çocuk sahibi olmayı severler. Eşlerine bağımlı olmaktan hoşlanmaz, kişiliklerinden taviz vermezler. Yay erkekleri ise doğru kadını buldukları taktirde soluğu evlilik masasında alırlar.

Oğlak burcu ve evlilik

Oğlak için nikah masasına oturmak hiç kolay değilidir. Herşeyin yolunda olması bekler ve partnerinin, evlilik kurumunun her detayına önem göstermesini ister. Evlilik onlar için ölene dek yaşanacak bir beraberliğin başlangıcıdır. Maddi konulara dikkat ederler. Özel yaşamı ve iş yaşamı arasında denge kurarak ailesine gereken vakti ayırabilmek isterler. Oğlak, duygusal olarak su burçları ile başarılıdır.

Kova burcu ve evlilik

Korkularından, endişelerinden kurtulabildikleri anda evlenmeye karar verirler. Kova burcu insanı sadık ve azimlidir. Gereken özgürlüğü eşlerine sunar, baskı olmaksızın destekleyici ve sevgi dolu bir eş olmaya özen gösterirler. Eğer onlara da bu haklar tanınmaz, özgürlükleri kısıtlanırsa evliliklerinde problem çıkabilir. Kendilerini güvende hissetmek isterler ve sadece gerçek bir hayat arkadaşı bunu ona hissettirebilir. Evliliklerinde değişim arar ve yeni ilgi alanları bulmaya devam ederler. Eğer sosyal hayatları etkilenirse problem çıkabilir, çünkü tüm vaktini sadece bir kişiyle geçirmekten hoşlanmazlar.

Balık burcu ve evlilik

Balık, eşi ile birlikte rüyalarını gerçekleştirmek ister. Balık için balayı asla bitmez, şefkat dolu, rüya gibi bir evlilikleri olur. Bazı balıklar ise evliliklerinde bir süre sonra ilk günlere özlem duymaya başlar, gerçekler dünyalarına bomba gibi iner. Balık kadınınları eşlerinin ihtiyaçlarına önem gösterir. Şefkatli bir annedirler. Ailesiyle birlikte olmaktan zevk alırlar. Balık erkeği ise çok duygusal ama çocuklarına ve eşlerine karşı çok destekleyicidir.
#1 - Eylül 24 2009, 14:48:03
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Terazi burcu ve evlilik

Kararsız Terazi’lerin evlenme kararı alması kolay olmaz. İlişkinin zamanla oturduğunu hissettiklerinde rahatlayacak ve karar vermeleri kolaylaşacaktır. Kendilerini güvende hissetmezlerse ona aşkınızda dürüst olduğunuzu hissettirmeniz gerekebilir. Bazen hiç olmayacak konularda kavga çıkartarak aşkınızı test ederler. Ama bir kere güvenirlerse evlenmeye karar verirler ve ilişkinin mutlu bir şekilde sürmesi için ellerinden gelen her türlü gayreti gösterirler. Terazi erkeği ve kadını, aşık oldukları zaman kendilerini eşlerine adarlar.

Aynen öyle, güven çok önemli.
#2 - Eylül 24 2009, 20:46:12
”Yaşıyorum, beni meşgul etmeyin. “ Bu bir cümledir. Fakat isterse dize de olabilir, özlü söz de. İnsan da böyledir. Ne isterse olabilir, hatta insan bile olabilir.

Boğa burcu ve evlilik

Boğa kadını ve erkeği genelde büyük düğünleri tercih ederler. Evlilik kararı Boğa burcu insanı için çok güç verilen bir karardır. Öncellikle ilişkiden tam anlamıyla emin olması gerekir. Bu zor kararı aldıktan sonra her şeyi en ince ayrıntısıyla planlayarak, uygulamaya koyarlar. Gösterişli ve detaylarla süslenmiş bir düğün isterler. Evliliğin ilk zamanlarından sonra Boğa erkeği, eşini tamamen sahiplenir. Eğer sadık ve güvenilir Boğa erkeği ile evlenirseniz her türlü ihtiyacınızın karşılığına emin olabilirsiniz. Boğa kadını için öncellikle iş hayatı gelir. Kariyer onlar için büyük önem taşır. Daha sonra bir aile isterler. Aslında sevgi dolu, ideal eşlerdir. Çocuk sahibi olduktan sonra ise evcimen, iyi bir anne olurlar.

:Ç Bilemiyrm..
#3 - Eylül 24 2009, 20:59:43

Hevai

Yay burcu ve evlilik

Yay burcu için evlilik, dugusal bir macera ve keşiftir. Bu heyecanın bittiği yerde problemler oluşmaya başlayabilir. Sadakatte güvenilir sayılmazlar. Her işi birlikte yapmaktan çok, eşlerini başka ilgi alanları bulmaya teşvik ederler; fakat bu, çoğu zaman kıskançlık krizlerine yol açabilir. Yay kadınları, çocuk sahibi olmayı severler. Eşlerine bağımlı olmaktan hoşlanmaz, kişiliklerinden taviz vermezler. Yay erkekleri ise doğru kadını buldukları taktirde soluğu evlilik masasında alırlar.

Doğrudur(6)
#4 - Eylül 24 2009, 21:05:17
« Son Düzenleme: Eylül 24 2009, 21:10:14 Gönderen: _Vaveyla_ »

Koç burcu ve evlilik

Hayatınıza inanılmaz bir hareket getirip renk katabilir. Eğer bu burçtan biriyle uzun süreli mutlu bir birliktelik yaşamayı planlıyorsanız, her an herşeye hazır olmalısınız. Rutin bir ilişki beklemek büyük bir hata olur. Pek çok erkek, Koç kadınını elde tutmayı çok zor görür. Bu burcun kadınları onur ve güç ararlar ama biraz da uysallık beklerler; çünkü üstlerinde hakimiyet kurulmaya çalışmasından hoşlanmazlar. Eğer bu kişilikte bir erkekseniz hiç düşünmeden bir Koç kadınıyla evlenebilirsiniz. Evlilik hayatınız çok renkli olur!
  :Ç
#5 - Eylül 24 2009, 21:06:30

Yay burcu ve evlilik

Yay burcu için evlilik, dugusal bir macera ve keşiftir. Bu heyecanın bittiği yerde problemler oluşmaya başlayabilir. Sadakatte güvenilir sayılmazlar. Her işi birlikte yapmaktan çok, eşlerini başka ilgi alanları bulmaya teşvik ederler; fakat bu, çoğu zaman kıskançlık krizlerine yol açabilir. Yay kadınları, çocuk sahibi olmayı severler. Eşlerine bağımlı olmaktan hoşlanmaz, kişiliklerinden taviz vermezler. Yay erkekleri ise doğru kadını buldukları taktirde soluğu evlilik masasında alırlar

Walla sevdikten sonra hepsi boş be anacığım  (6)
#6 - Eylül 27 2009, 15:43:43
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

Yengeç burcu ve evlilik

Yengeç burcu çok evcimendir. Düzenli bir ilişki ve aile özlemi çekerler. Aile onlar için dünyanın en önemli kavramıdır, bu kuruma değer verir ve korurlar. Eğer evliliklerinde bir problem varsa inatla onu çözmeye çalışırlar.
#7 - Ekim 01 2009, 22:22:54
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

Alıntı
Yengeç burcu ve evlilik

İyi güzelde neden bu burca iki satırlık bir yazı layık görülmüş ? Üvey miyiz biz ?  (6)
#8 - Ekim 01 2009, 22:36:02
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

Kesin üvey :Ç el atalım bu konuya  (6)
#9 - Ekim 01 2009, 22:37:33

Ben anlamıştım zaten,hep itildik hor görüldük. ;)
Birebir söylenmesede ima ediliyordu her defasında.
#10 - Ekim 01 2009, 23:03:39
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

Aaaa başka nerde itildik? Nedir bu çektiğimiz cık cık  (6)
#11 - Ekim 03 2009, 17:23:01

Kova burcu ve evlilik

Korkularından, endişelerinden kurtulabildikleri anda evlenmeye karar verirler. Kova burcu insanı sadık ve azimlidir. Gereken özgürlüğü eşlerine sunar, baskı olmaksızın destekleyici ve sevgi dolu bir eş olmaya özen gösterirler. Eğer onlara da bu haklar tanınmaz, özgürlükleri kısıtlanırsa evliliklerinde problem çıkabilir. Kendilerini güvende hissetmek isterler ve sadece gerçek bir hayat arkadaşı bunu ona hissettirebilir. Evliliklerinde değişim arar ve yeni ilgi alanları bulmaya devam ederler. Eğer sosyal hayatları etkilenirse problem çıkabilir, çünkü tüm vaktini sadece bir kişiyle geçirmekten hoşlanmazlar.
#12 - Ekim 03 2009, 18:48:50
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Kova burcu ve evlilik

--

ehehe, doğru :)
bi de mesela çoğu erkek tüm zevkleri tattıktan sonra evleneyim ister. hani her hatunla herşeyi yaşayayım, ondan sonra evleneyim falan.
ee peki bu durumda ben napayım aga? düşünsene beni.. yaş daha 20 ama tüm zevkleri tattım -hepsini değil- bıkkınlık geldi artık. ama şimdi de kimseyle evlenemem bu yaşta kusura bakmayın. ne yapayım inanın bilmiyorum. çok dertliyim bu konuda. heyecan kalmadı... herşeyi tükettim :(
#13 - Ekim 10 2009, 01:45:56
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Oğlak burcu ve evlilik

Oğlak için nikah masasına oturmak hiç kolay değilidir. Herşeyin yolunda olması bekler ve partnerinin, evlilik kurumunun her detayına önem göstermesini ister. Evlilik onlar için ölene dek yaşanacak bir beraberliğin başlangıcıdır. Maddi konulara dikkat ederler. Özel yaşamı ve iş yaşamı arasında denge kurarak ailesine gereken vakti ayırabilmek isterler. Oğlak, duygusal olarak su burçları ile başarılıdır.
#14 - Ekim 10 2009, 03:42:44
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

Balık burcu ve evlilik

Balık, eşi ile birlikte rüyalarını gerçekleştirmek ister. Balık için balayı asla bitmez, şefkat dolu, rüya gibi bir evlilikleri olur. Bazı balıklar ise evliliklerinde bir süre sonra ilk günlere özlem duymaya başlar, gerçekler dünyalarına bomba gibi iner. Balık kadınınları eşlerinin ihtiyaçlarına önem gösterir. Şefkatli bir annedirler. Ailesiyle birlikte olmaktan zevk alırlar. Balık erkeği ise çok duygusal ama çocuklarına ve eşlerine karşı çok destekleyicidir.

----

Ben bu kadar hayalperest değilim, yeminle. Evlenmesem de olur. -.-
#15 - Ekim 10 2009, 12:16:30
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Boğa burcu ve evlilik

Ne düğünü bee. :Ç
#16 - Ekim 10 2009, 12:19:02

Oğlak burcu ve evlilik

Evlenmeyi ve kimle ne tarz bi insanla evleniceğimi hiç düşünmedim.. Sonuna kadar gitmesi gerekmez,gittiği kadar.
#17 - Temmuz 29 2010, 19:54:35
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Zeitgeist

Yengeç burcu ve evlilik

:Ç Adam olsunlar. Evlenmeyecekse sktrsn gitsin. :Ç
#18 - Temmuz 29 2010, 20:43:35

derjavin

Oğlak burcu ve evlilik

Oğlak için nikah masasına oturmak hiç kolay değilidir. Her şeyin yolunda olması bekler ve partnerinin, evlilik kurumunun her detayına önem göstermesini ister. Evlilik onlar için ölene dek yaşanacak bir beraberliğin başlangıcıdır. Maddi konulara dikkat ederler. Özel yaşamı ve iş yaşamı arasında denge kurarak ailesine gereken vakti ayırabilmek isterler. Oğlak, duygusal olarak su burçları ile başarılıdır.

Akrepler uzak olsun da. :Ç

#19 - Kasım 17 2010, 16:22:07

E bu bana uymaDı
#20 - Kasım 17 2010, 18:42:15
HeRkes HeRkesi HeRkes sanaRken ben seni faRkLı sanmıştım oysa. . .

İyi güzelde neden bu burca iki satırlık bir yazı layık görülmüş ? Üvey miyiz biz ?  (6)
+10000 çok güldüm bu yoruma :D ama hakkten bnmde çok dikktmi çekti :D
#21 - Kasım 18 2010, 19:08:04

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.