Alternatifim Cafe

Casper'dan mini bilgisayar

Discussion started on Ürün İncelemeleri

Bilgisayar üreticisi Casper, ince tasarımlı ve küçük hacimli MiniPC modelini pazara sundu.

Sahip olduğu yetenekler ve boyutuyla ofis, oturma odası, çalışma odası gibi birçok alanda kendine yer bulan Casper MiniPC ile artık çalışma odanızı ve salonunuzu ayırmanıza gerek kalmadı. Hacmi ve inceliği ile masaüstüne “yeni bir form” getiren Casper MiniPC ile LCD TV’nizi bilgisayar ekranı gibi kullanabilir, TV de internet ve HD film izleme keyfini yaşayabilir, istediğiniz oyunları oynayabilirsiniz.

Yeni deneyimlere açık, fonksiyonelliğe ve görüntüye önem veren teknoloji sevenlerin yeni alternatifi Casper MiniPC, performasıyla da dikkat çekiyor. ION platformu kapsamında GeForce 9400 IGP yonga setinin kullanıldığı ve 1.6GHz'de çalışan, Intel Atom 230 işlemcisinin güç verdiği sistem, güçlü grafik ve video özellikleriyle bir hayli iddialı. 1/3 GB sistem belleği alternatiflerini ve 160/320 GB sabit diski bünyesinde barındıran MiniPC ayrıca kablosuz ağ desteği de veriyor.

Casper MiniPC’ nin Casper 19” W LCD, Logitec Kablosuz Klavye ve optik mouse dahil fiyatı 459 Dolar ile 549$+KDV aralığında. Üstelik NOD 32 Antivirüs, Antispam ve Firewall programı ise hediye.


#1 - Eylül 23 2009, 22:51:58

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.