Alternatifim Cafe

ET tadında çikolata!

Discussion started on Lüzumsuz Bilgiler


Geçtiğimiz yıl üretilen et kokulu erkek kolonyasından ilham alınmış olmalı ki, şimdi de etli çikolatayla erkeklerin kanına girmeye çalışılıyor! Yanlış duymadınız! Bir çikolatacı, etli çikolata üreterek hedef kitlesinin etsever erkekler olduğunu söyledi.

Yeni Zellandalı bir çikolata üreticisi yaratıcılıkta sınır tanımadı veet malzemeli, et kokulu, başlı başına etli bir çikolata üreterek bu alanda bir devrim yapmış oldu.

Her ne kadar bu tattaki çikolata, düşüncesiyle bile insanın midesini bulandıracak kadar güçlü bir etkiye sahip olsa da, üretici mamülünden memnun ve hedef kitlesini de çoktan belirlemiş: Erkekler!

'KALBE GİDEN YOL'DAN GEÇECEK
İşin ilginç yanı ise çikolatanın yaratıcısı, tahmin edilenin aksine bir erkek değil, bir kadın. Damak tadına önem veren Hanna Frederick, erkeklerin kalbine giden yolun mideden geçtiğine emin. Bu nedenle et yemeyi seven erkeklerin, 'etli çikolata'sını da çok seveceğini garantiliyor.

Et ve çikolatanın birlikte çok iyi gittiğini dile getiren Frederick, "Hiç de düşündüğünüz gibi iğrenç değil. Başta tadın farkına varamıyorsunuz. Önce yoğun bir çikolata tadı alıyorsunuz ama ardından etin lezzetine varıyorsunuz" şeklinde konuşuyor.

Yeni Zellanda'daki Et Endüstri Birliği Konferansı'nda tam 150 kişiye sunacağı çikolatası için iddialı olduğunu belirten kadın, "Erkekler bu tada doyamayacak" diyor.

Sosis şeklindeki çikolata, tatlı salam tadı veriyor.
#1 - Eylül 18 2009, 13:08:18
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


iğrenç etten nefret ederim :P
#2 - Eylül 30 2009, 22:24:51
when all are one and one is all
to be a ROCK 'N not to ROLL

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.