Alternatifim Cafe

Sinemada tuvalete gitmek için en uygun zaman...

Discussion started on Lüzumsuz Bilgiler

Sinemada çok sıkıştınız ve tuvalete gitmeniz gerekiyor. Ne klasik bir durum!

Bir web sitesi tuvalete gitmek için en uygun zamanı öneriyor.

Tüm dünyadan sinema severler, filmin ortasında sıkıştıklarında tuvalete gitmek için hangi filmin hangi anının uygun olduğunu öğrenmek için "runpee.com" internet sitesinde gerekli bilgiyi bulabiliyor.

2005'te 3 saati aşkın süren "King Kong" filminde çok sıkıştığı halde koltuğuna çivilendikten sonra "runpee.com" web sitesini açan Dan Florio, amacının tüm dünyadan sinema severlere hitap etmek olduğunu, bu amaçla sitesini yeniden düzenlemeye başladığını belirtiyor.

Özellikle sinema salonlarında ara vermeden film izlenen ABD'de büyük ilgiyle karşılanan web sitesini Kasımdan itibaren İspanyolca, Çince, Hintçe, Fransızca, Almanca ve başka lisanların çevirisiyle sunmak isteyen Florio, "tüm dünyayı fethetmek istediğini" söylüyor.

27 saatlik "Burning of the Red Lotus Monastery" filmiyle tarihin en uzun filmine sahip Çinlilerin ve ABD'dekinden daha çok sinema biletinin satıldığı Hindistan'ın internet sitesine özel bir alaka gösterdiğini söyleyen Florio, genel olarak filmlerin büyük bölümününde jenerikten 40 dakika sonra bir "küçük ihtiyaç molası" bulunduğu ipucunu da veriyor.

(AA)
#1 - Eylül 17 2009, 15:18:42
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Yeni!
Film arası olabilir mi acaba?
#2 - Eylül 17 2009, 15:23:10
« Son Düzenleme: Ocak 13 2010, 14:49:52 Gönderen: Armoni »
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.