Alternatifim Cafe

2009 MTV Video Müzik ödülleri verildi

Discussion started on Müzik Dünyasından Haberler

2009 MTV Video Müzik ödülleri görkemli bir geceyle sahiplerini buldu.

New York'ta verilen ödüllerin sahipleri şunlar:

Yılın videosu: Beyonce, “Single Ladies (Put A Ring On It)”
En iyi yeni sanatçı: Lady Gaga, “Poker Face”
En iyi Hip-Hop videosu: Eminem, “We Made You”
En iyi erkek şarkıcı video ödülü: T.I. f/ Rihanna, “Live Your Life”
En iyi Pop videosu: Britney Spears, “Womanizer”
En iyi Rock videosu: Green Day, “21 Guns”
En iyi kadın şarkıcı videosu: Taylor Swift, “You Belong With Me”.

MTV VMA ÖDÜL TÖRENİNDEN RENKİ FOTOĞRAFLAR

GECEDEN NOTLAR;

İlk ödül, En İyi Kadın Sanatçı Videosu kategorisinde Taylor Swift'e gitti. Taylor Swift'in ödülünü almasının ardından sahneye çıkan Kanye West, bu ödülü aslında Beyoncé'nin kazandığını söyleyerek Swift'e 'şaka' yaptı.

Geceye damgasını vuran performans ise Lady Gaga’nın oldu. Törene katıldığı ilginç elbisesi ve sahne şovunda kullandığı kostümüyle dikkatleri yine üzerine çekmeyi başardı. Gaga, İyi Pop Videosu kategorisi adaylarında yer almasına rağmen ödülü Britney Spears’a kaptırdı.

Ayrıca gecede Twilight / New Moon filminin fragmanı da ilk kez yayınlandı

Gecede bir başka canlı performans sergileyen sanatçı ise pink oldu. Sahneye, havada akrobasi göstersi yaparak çıkan Pink izleyenlerin yüreklarını ağzına getirdi.

Muse yepyeni albümü The Resistance'ın ilk single'ı Uprising ile sahnedeydi. Şarkı, izleyicilerden büyük beğeni topladı.

Muhteşem tören Michael Jackson’ın This Is It belgesel filminin fragmanıyla açıldı ve kapandı. Sunucu Russell Brand'in de en başta söylediği gibi 2009 MTV Video Müzik Ödülleri, Michael Jackson'a armağan edildi...
#1 - Eylül 14 2009, 14:38:32
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Gece canlı izledim. Greenday, Taylor Swift, Beyonce ve de Britney Spears hak etmişti bu ödülleri.

Ayrıca, Taylor Swift'in performansı süperdi. Beyonce ve de Greenday'e de diyecek yoktu. Lady Gaga ise bekleneni izleyicilere sundu bence.

Bu arada Jay-z sahnedeyken Beyonce'un ona olan bakışları büyüledi beni. Duygulandım be..
#2 - Eylül 14 2009, 15:39:34
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Tekrarı var mıdır, ne zamandır. Bilen birisi var mı?
#3 - Eylül 14 2009, 17:52:43

Çok ilginç bir şaka oldu.
Kanye West yaptığın densizlikler unutulmaz.Pis zenci seni !
Geçen sene de sanırım kendi klibi seçilmediği için de bu tarz bir dalkavukluk yapmıştı.
Taylor Swift çok bozuldu o an ağlayacak gibi oldu sanırsam.
Ayrıca 19 yaşındaymış şaşırdım, buralara gelin olarak gelir mi acaba ? Sormak lazım, evet.

#4 - Eylül 15 2009, 16:36:12
« Son Düzenleme: Eylül 15 2009, 16:42:28 Gönderen: Armoni »
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

Evet, iyi şaka oldu. Kanye, süpersin adamım.
Bu arada Çarşamba günü saat 22.00'da tekrarı var.
#5 - Eylül 15 2009, 16:42:44
« Son Düzenleme: Eylül 15 2009, 16:43:18 Gönderen: Elhán-ı Şīta »
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.