Alternatifim Cafe

Photosmart ailesi tamamlandı

Discussion started on Donanım

HP, TouchSmart dokunmatik teknolojiye sahip yeni HP Photosmart yazıcı çeşitlerini piyasaya sunuyor.

HP Photosmart serisini tamamlayan en yeni ürünler; HP Photosmart C4680, HP Photosmart C4780, HP Photosmart ve HP Photosmart Kablosuz, HP Photosmart Plus ve HP Photosmart Premium modellerinden oluşuyor.

HP, Yeni HP Photosmart serisi ile baskı deneyimini aile hayatınızın bir parçası haline getiriyor. Yazıcı anlayışını standart bir cihazdan bütün ailenin kullanabileceği eğlenceli ve yaratıcı bir platforma dönüştürüyor. Benzersiz TouchSmart teknolojisiyle, ailenin en genç üyeleri bile bir masaüstü veya dizüstü bilgisayara gerek duymadan, fotoğraflarını kendi başlarına yazdırabilirler. Bunun yanı sıra, aileler TouchSmart ekranındaki kısayol tuşlarını kullanarak, yaratıcı ve eğlenceli işler yapabilirler, örneğin Quickforms – Hızlı Formlar’a tıklayarak kareli veya çizgili okul kağıtları, şablonlar veya sudoku gibi oyunları basabilirsiniz.

Tek dokunuş
Sadece tek bir dokunuşla, ev ödevleri, resimler ve iş belgeleri kolaylıkla yazdırılır. HP Photosmart serisinde laboratuvar kalitesinde resim baskısı ve yoğun renkler standart olarak gelir. Böylelikle tüm aile fertleri güzel anları hiç olmadığı kadar kolay şekilde paylaşabilir. Fotoğraf koleksiyonları, otomatik kırmızı göz giderme, ışık ve renk seçenekleri arasında gezinmek ve seçim yapmak için bellek kart yuvasını ve HP TouchSmart ekranını kullanarak, yüksek kaliteli baskıları kolay ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Kullanım kolaylığı
Yeni HP Photosmart yazıcıları, geniş bir işlevsellik sunmalarının yanında, kurulum ve kullanım kolaylığı da sağlar. Temel özellikleri:
•HP Photo Print Gadget, kullanıcıların fotoğrafları, bir masaüstü simgesine sürükleyip bırakma yöntemiyle, bilgisayar ortamında olabilecek her yerden -klasörlerden, uygulamalardan, e-postadan ve web sitelerinden- kolaylıkla baskı almasını mümkün kılar.. Bu yazılım, fotoğrafların fotoğraf kağıdı boyutuna uyması için otomatik olarak düzenlenmesini ve kırpılmasını sağlayarak, fotoğraf düzenleme ve yazdırma işlemini çok daha basit ve keyifli bir iş haline getirir.
•HP Smart Web Printing (Akıllı Web Baskısı) uygulaması, kullanıcıların webden baskı alırken sadece ilgilendikleri bölümleri yazdırabilmeleri sağlayarak, mürekkep ve kağıttan tasarruf etmelerini imkan verir.
•HP Photosmart serisindeki yazıcıların birçoğunda, tüm ailenin evin her yerinden dilediğince baskı alabilmesi için kablosuz bağlantı bulunmaktadır. Kablosuz bağlantı kurulumu artık tek bir düğme ile hiç olmadığı kadar kolay
•Apple iPhone™ veya iPod touch™ kullanıcıları, Apple store’dan ücretsiz olarak indirilebilen HP iPrint Photo uygulamasını kullanarak, fotoğraflarını kablosuz yazdırmanın tadını çıkarabilirler.

#1 - Eylül 12 2009, 14:40:26

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.