Alternatifim Cafe

arsenik

Discussion started on Alternatif Üyeler

.
#1 - Eylül 12 2009, 13:08:13
« Son Düzenleme: Eylül 22 2009, 20:04:41 Gönderen: Hαωк Nєℓѕση »

Any_one

Konusunu mu silinmiş bebiğiin : ( 3. de ben yazayım öyleyse. Sitenin Gerçek Sahibesi'nin ekürisi, Hαωк Nєℓѕση'ın sevgilisi, benim neyim onu bilmiyorum işte. Ama 3. sırada olabileceğimi düşünüyorum. Tam benliklerden, hep benle kalmalı. *-* Sanırım ses tonundan da etkilendim. *-*  Kedileri de tam yemelik.
#2 - Eylül 12 2009, 14:25:57

Muhabbetine doyamadiğim insan, her lafında beni yere yataran kişilik bazen yaptığımız şakaları abartsakta sonuçta üzülmek yok. Tekrar bir aradayiz severiz birbirimizi...
#3 - Eylül 14 2009, 18:24:19

Konusu açıldığı yüzünden mutluyuzdur. Severim Kard'ı, iyidir.
Laf sokmayı pek bi sever ben gibi, onun için uzaktan uzağa anlaşırız böyle. Ekürisi hand ile iyi bir takım oluşturur ve zaman zaman değil, her zaman yarmaya müsaitdirler. şindilik bu kadar.
#4 - Eylül 17 2009, 16:42:35
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Benzetmeleri vardır tebessüm ettirir her daim. Yorumlarıysa zaten enfes. İlgiyle takip ediyoruz biz, Hande'li sohbetleri, Kardelen'li söylenişleri. Seviyoruz.
#5 - Eylül 17 2009, 17:13:13
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Any_one

Handeyle aralarına gireceğim, üçlü olacağız. Grup yapalım demişti benim konuma, istemişti bunu. Büyük bir zevkle efendim. Severim grup şeysini, daha zevkli oluyor.
#6 - Eylül 17 2009, 17:21:56

Nasıl birşeysin sen lan biseksüel insan! Olum sana hiçmi doyum olmaz lan, beni acayip derecede tahrik ediyorsun kardeşim, bak demedi deme, bukadar sevgi bukadar aşk bukadar ihtirass sonu ölümdür söyliyim sana.
Kardelenim, aklima gelicek herşeyi direk söylüyebildiğim tek kişi, rahat rahat konuştuğum tek kişi, duraklamiyorum hiç abi sahiden bak, acaba kızarmi diye düşünmeye gerek yok hiç, ağzıma ne geliyorsa söylerim aramizda müthis bir güven var bu dangalak ile, dangalak diyorum yanlış anlamayin, o beni anladı çünkü.  :)
Ahh kardelenim ahh, çok şey dicektim bak sana konuna girince hepsini unutuyorum, haa burdan telefon konusuna deyinicektim, Eren geber emi gözüm, Tuğçe sende yanlış numara verdin yaa, olmadi bak gerçi sen yanlış numara verdiğini hala bilmiyorsun ama olsun.  (6)

Bak simdi erenden numarayi almışım, kardeleni arıcam, adamin sakalı yok diye yada benim sakalimda gözü var yediremiyor ( :P ), neyse bana kapali numara verdi adam ya, pcyide kapattim, bide sokağa çıktım ya eve gelip pc yi açıp erene küfür etmesi okadar zor geliyorduki anlatamam, ama ediceğim, hepsi aklima duruyor not aldim gördüğüm yerde sıkıştırıcam seni Eren! Olsun nihayetinde telefonuna ulaştık bu hanım efendinin, fakat hala konuşamadık içimde ukte kaldı vesselam, en kısa zamanda bir telefon görüşmesi yapmamiz gerekiyor, bu *** arıyamiyor beni ya, kontürü yok, fakir bunlar ben arıcam, bende çok kontür var, kontür akıyor ağaabeeey.
Gelelim esas yorumlarima bukadar gırgır şamata yeter!

Kardelenin değerini bilmiyorlar abi, her anımda yanımda oldu, hiç birzaman beni yalnız bırakmadi başımdan s*ktr girt desemde yine ya telden ulaşmaya çalıştı yada msn'den sürekli rahatsiz etti, hiç birzaman tek değildim. Konuşmadiğimiz zamanlar bile ordan burdan hep benim nasıl olduğumu sormuş - duyumlar geliyor merak etme öküz- Mükemmelllsin, teksin, tek olmaya layik birisin, değerlisin, değerini bilmeyenler muz yesin, canımsın, görüşürüz. -___-
#7 - Eylül 19 2009, 12:55:39

Karmail : Bu zat-ı muhteremin hikayesi orjinalinden daha fantastik ve hafif dramatiktir.Puhsauhsda dur lan korkma öyle değil .d.d Kendisi kedilerle fazla haşır neşir olduğu için -artık boğazına kedi kılı mı kaçmış nolmuşsa- bi sabah catwoman olarak uyanıyor.Ve asıl hikaye ondan sonra başlıyor.İnsanların düşmanı kedilerin dostu oluyor.Nerde kuyruğuna teneke bağlanmış bir kedi, süte muhtaç bir yavru kedi varsa karmail orda bitiyor.Mesai saatleri dışında İsmail'leri (yeka,lopus) dinleyip, kedi sütü içerek zaman geçiriyor.Ayrıca silkme,koparma,engelli koşma... ve bi çok dalda birincilikleri olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.
#8 - Eylül 19 2009, 14:34:56
Piyasadaki tek adam gibi adam, maymun Çarli'ydi...

arsenik

Tebrikler, kazandınız. 3'ün 1'ini aldınız bayan arsenik.
#9 - Eylül 22 2009, 13:00:06

"Hoppala yarim yaz geldi" demek istedim konuyu görünce :Ç Nasıl inadını kırdın da konu açılmasına izin verdin hayret..
Neyse gelelim fasulyenin yararlarına..
Karde hatunum benim analığımdır. İş yaptırır bana 7/24.. Yerleri sildirir 12. katta camları dışardan temizletir, her gün dip köşe yaptırır ohoo daha neler neler. Bi giydiğini bi daha giymez ki elimde yıkayıp ütülemek zorunda kalayım tekrar.. Zeki şey senii ;)
Hepsi bi yana çok değerlidir benim için. Her zaman yüzümde kocaman bi tebessümle muhabbet ederim. Tadından yenmez yorumları. Hani bazı kişiler vardır ya hiç düşünmeden her sırrınızı dökersiniz önlerine benim için o kişilerdendir Karde'm.. Çekinmeden anlatır, paylaşırım.. Şiirlerimi ilk okuyan olur genelde. Sonunda yabancı kelimeye gerek yok kanısına vardık birlikte :Ç
Bir içim sudur iç iç kudur (6) Kamera açıyor da arada sevaba giriyorum o sayede. Maşallah pek güzeldir analığım..
Turkcell olmasını esefle kınıyoruz efenim.. Artık anamdan telefon dilencem konuşmak için.
Neyse bayram bayram bu kadar yeter.. Bibik pek bi kıymetlisin işte işin özü o  :bite :bite
#10 - Eylül 22 2009, 16:38:48
Hoşumuza giden bir bedenin içine
Hayalimizdeki insanı yerleştirir,
Adına da aşk deriz bu saçmalığın.

Seviyorum uleeeeeeeyn.
#11 - Eylül 27 2009, 22:08:15

Hani hayır bu olamaz dediğiniz anda herşey düzelir ya,hani yağmur altında donunuza kadar ıslanıp hasta olmazsınız ya,hani kar yağar okullar tatil olur ya,hani düştüğünüzde canınız acımaz ya,hani hiç sevmediğiniz dersten geçersiniz ya,işte öyle seviyorum seni kard hanım.  :Ç
#12 - Eylül 27 2009, 23:06:16
Zifir.

Tatlı, güzel insan..
Sohbetini sevdiğim, dinlemesine hayran kaldığım kişilik. İyi temennileri sonuna kadar hak edendir o. Üniversite için yanıma gelecek, ortam yapıcaz ona sonra kuş sütüyle banyo yapacak. -planlar ilginç, evet-
Kimseler üzmesin onu, hep mutlu olsun. Seviyorum ki bıdığımı..

#13 - Ekim 09 2009, 13:56:05
                                                                   "..Ah şimdi bir karanfil kokusuna ölmektir; yaşamak.."

Camda sıcak sohbetlerin kadını. O değilde yoldan çıkarıyor beni sürekli, yok gel sana masaj yapayım, yok gel bana masaj  yap yok gel seninle.. neyse diyemiycem bunu. Ama sırf bunlar yüzünden dışlayamayayız onu. O da insan. Kara saçları ve kara gözleri var. güzelde bişey yani. Öpüyoruz yinede burdan.
#14 - Ekim 11 2009, 13:47:28
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Anti-tiKKy

Pamuğu da bu tıkasın bence.
#15 - Ekim 11 2009, 20:15:53

Ey manyak hatun..! Neden seni bu kadar çok seviyorum ki?
Büyü yaptın demi bana -__-
Bilmeliydim en baştan, evet bilmeliydim (6)
Hep kal sen benimle e mi? :bite
#16 - Ekim 17 2009, 19:39:47
Hoşumuza giden bir bedenin içine
Hayalimizdeki insanı yerleştirir,
Adına da aşk deriz bu saçmalığın.

SENİ SEVERİM, SENİ SEVENİ DE SEVERİM. AMA SENİ BENDEN ÇOK SEVENİ KURŞUNA DİZERİM. ;) :) :)
#17 - Ekim 18 2009, 12:44:27

Any_one

grup boş ona ne demek lan?
onu bıraktım da bu kız forumdan sesini duyduktan sonra hayran kaldığım, konuşamaz olduğum iki üyeden biridir.
ona göre haddinizi bilin. ya öyle böyle değil tüm hafta etkisinde gezdim sesinin... dua et lez değilim.  ;)
#18 - Ekim 18 2009, 20:33:38
« Son Düzenleme: Ağustos 16 2010, 20:57:42 Gönderen: Netoçka Nezvanova »

Nerelere gittin hatun. Oysa o kadar koşuşturmacanın içinde o kadar iyi gelmişti ki sohbetin. O eski umursamaz halime dönüvermiştim birden.
Şimdi gene çıkıp test kitaplarına gömülücem sen gittin diye.
Vicdan azabı çek emi? :Ç
Turunçgil'den sevgiler :bite
#19 - Ekim 23 2009, 18:36:31
Don't look so blue'

Ylmktan en zevk aldığım hatunum. Benim bi bahçem var orada tutuyorum bunları. En ballısıda bu. Sahibe *** yesin yanında :)) Onun o kedileriyle beraberiz biz hergün =)))))))))))))))))
#20 - Ekim 24 2009, 13:47:01
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Sulu sulu bekliyorum onu
#21 - Ekim 24 2009, 14:17:25
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

sessiz yalnızlık

Şeyho maanyaaaaa.
Bende kendisinin maanyaaaaa'yım.
#22 - Ekim 24 2009, 22:40:11

Ayyağana kadar geliyorum, kız bi kuaförün yerini bulamiy.
#23 - Ekim 26 2009, 01:59:08
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Beni bu avatardan ancak ölüm ayırır yarim. :P
#24 - Ekim 31 2009, 17:11:08

Tri lay lay loommm.
#25 - Ekim 31 2009, 17:25:05

Üye:

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.