Alternatifim Cafe

Freddie Highmore

Discussion started on Yabancı Sanatçılar


Alfred Freddie Highmore, (14 Şubat 1992 Londra, İngiltere) doğumlu İngiliz çocuk oyuncudur. Charlie'nin Çikolata Fabrikası ve Düşler Ülkesi filmlerinde Johnny Depp ile birlikte oynamıştır.


Kişisel hayatı

Highmore bir eğlence sektörü bir ailenin çocuğu olarak doğdu. Annesi Sue Latimer olan müşteriler Daniel Radcliffe ve Imelda Staunton ve babası Edward Highmore içeren bir yetenek ajan bir aktör olduğunu. O ( "Bertie"), 1995 doğumlu bir genç kardeşi Albert adında vardır. Highmore Highgate, Kuzey Londra bir banliyösündeki ve oturuyor şu anda Highgate Okulu katıldı.


Kariyer

Highmore 7 yaşında televizyonda küçük parçalar ile hareket başladı. Iki film Highmore ailesi üyeleri ile oynanır olarak. Kardeşi Bertie Kadınlar Kirli Konuşma kardeşiyle oynadı. Ayrıca babası Edward Jack, baba ve Beanstalk oynadı: The Real Story. [3]

2004 yılında bulma Neverland de Peter olarak eleştirel takdir performans ile bir atılım oldu. Highmore rol için bir Broadcast Film Eleştirmenleri Ödülü ve Screen Actors Guild Ödülü adaylığı dahil olmak üzere birçok aday ve ödüller aldı. 2005 yılında Çikolata Fabrikası Charlie ve (Roald Dahl tarafından kitaptan) adapte Charlie Bucket bir rol oynadı. O bildirildi Filmin yıldız Johnny Depp, Finding Neverland eden ve yıldızlı genç oyuncu performansı oldukça etkilendim tarafından rol için önerilen oldu.

Highmore sonraki Ağustos Rush olarak Keri Russell, Jonathan Rhys Meyers ve Robin Williams ile çıktı. Sonra onun doğum sırasında ayrılır hikayesini müzik harika Evan Taylor adlı ilgili (daha sonra sahne adı Ağustos Rush) ve yolculuk, ana-babasına bulmak verilir. Bu film 21 Kasım 2007 tarihinde geniş bir yayın aldı. O The Spiderwick Chronicles, the popüler çocuk hikayeleri, ABD'de Şubat 2008 yayımlanmıştır dayalı yıldızla. O Amerikan twins, Grace Simon ve Jared Grace, Sarah Bolger kendi kardeş Mallory Grace çalar yanında oynar.

Ayrıca bir oyuncu ve ses aktör olarak Invisibles Arthur ve yönetmiştir. Highmore de de Arthur ve Invisibles iki planlanan sequels Altın Pusula yılında ses ödünç. Highmore yaklaşan dijital bir yol karakter animasyon filmi Astro Boy ses olacaktır. [4]

Freddie Highmore en iyi filmleri: Düşler Ülkesi(Finding Neverland), Charlie ve Çikolata Fabrikası(Charlie and the Chocolate Factory), kalbini Dinle(August Rush) ve Spiderwick Günceleri (The Spiderwick Chronicles)

Filmografi

Astro Boy  (2009)
Seslendirme: Astro Boy karakterinde

Kalbini Dinle (2007)
August Rush
Oyuncu: August Rush rolünde

Spiderwick Günceleri (2007)
The Spiderwick Chronicles
Oyuncu: Jared Grace rolünde

Arthur ile Minimoylar (2006)
Arthur and the Minimoys
Seslendirme: Arthur karakterinde

Charlie'nin Çikolata Fabrikası (2005)
Charlie and the Chocolate Factory
Oyuncu: Charlie Bucket rolünde

Düşler Ülkesi (2004)
Finding Neverland
Oyuncu: Peter Llewelyn Davies rolünde

Two Brothers (2004)
Deux Frères
Oyuncu: Raoul Normandin rolünde
#1 - Aralık 01 2009, 20:56:05
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.