Alternatifim Cafe

Vodafone'dan felaket açıklaması!

Discussion started on Mobil Operatörler

İstanbul’un bir bölümünde de çok ciddi hasarlara yol açan ve dün geceden bu yana aralıksız devam eden yağmur ve sel felaketi sonucu, bazı bölgelerde kesilen vodafone hatları ile ilgili Vodafone'dan bir basın açıklaması geldi.

Basın açıklamasını aşağıda olduğu gibi yayınlıyoruz...

"Sayın Basın Mensubu,

Dün geceden bu yana aralıksız devam eden yağmur ve sel felaketi İstanbul’un bir bölümünde de çok ciddi hasarlara ve maalesef ölümleri yol açmıştır. Bu büyük felakette mağdur olan vatandaşlarımıza başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerimizi iletmek istiyoruz.

Bu büyük felaket Vodafone Türkiye’nin İkitelli Basın Ekpres yolu üzerinde bulunan veri santralini de bu sabah 07:50 itibariyle kullanılamaz hale getirmiştir. Bu santralden hizmet alan İstanbul’un Kuzeybatı’sı ve Trakya bölgesindeki abonelerimizin bir bölümü şu anda iletişim sorunları yaşamaktadır. İlk adım olarak İkitelli binasındaki çalışanlarımız güvenli bir şekilde tahliye edilmiştir. Sistemin diğer veri santralleri üzerinden sağlıklı hizmet vermesi ve etkilenen abonelerimizin en geç gün sonuna kadar sorunsuz bir şekilde hizmet almalarını sağlamak üzere çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.

Bilginize sunarız,

Saygılarımızla."
#1 - Eylül 11 2009, 05:41:18
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.