Alternatifim Cafe

3G ile 4 milyon noktadan alışveriş imkanı

Discussion started on Cep TelefonlarıAtasay, 3G teknolojisinin sağladığı kolaylıkları kuyumculuk sektörüne taşıyor.

Atasay Kuyumculuk’un 3G teknolojisi kullanarak sunduğu Görüntülü Görüşme hizmeti ile dileyen herkes bulunduğu yerden ayrılmadan altın ve pırlanta takı alışverişi yapabilecek. Atasay 3G “Görüntülü Kuyum Mağazası” ile bulunduğunuz yerden takı alışverişi Türk kuyum sektöründe 3G teknolojisini ilk olarak kullanan Atasay Kuyumculuk’un Mağazacılık Genel Müdürü Haldun Ulutürk “Görüntülü Kuyum Mağazası” hizmeti hakkında şunları söyledi: "Atasay olarak kuyum sektöründe her zaman ilklere imza atarak sektörümüzde öncü bir kurum olduk. Yine bir ilke imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 3G hızında kuyum mağazacılığı hizmetimizle takı alışverişlerini müşterilerimizin cep telefonuna indiriyor, parmaklarının ucuna götürüyoruz.”

MOBİSAD’ın verilerine göre şu anda Türkiye’de 3G teknolojisine sahip yaklaşık 4 milyon cep telefonu kullanıldığını ve bu sayının önümüzdeki dönemde hızla artmasının beklendiğini söyleyen Ulutürk sözlerine şöyle devam etti: “Bu da demek oluyor ki Atasay mağaza sayısı artık 3G’li cep telefonu kullanıcısı kadar, yani artık 4 milyon noktadan Atasay ürünlerini satın alma imkanı var. Müşterilerimiz Atasay Görüntülü Görüşme hizmeti ile bulundukları yerden kıpırdamadan 3G hizmeti veren bir mağazamızla görüntülü konuşma ve takı seçme imkanı bulacaklar. Hedefimiz gün içinde kısıtlı vakitlerde hareket eden herkesin hayatını kolaylaştırmak."   

Sistem nasıl işliyor:

Atasay 3G “Görüntülü Kuyum Mağazası” hizmetinden yararlanmak isteyenler 444 4 282 numaralı müşteri hizmetlerine taleplerini iletecekler. 3G hizmeti sağlayan bir Atasay Mağazası ile görüntülü konuşmaları sağlanacak ve bir satış temsilcisi eşliğinde mağaza içinde diledikleri takıyı görerek seçme şansına kavuşacaklar. Bu alışverişlerde yine anlaşmalı kredi kartlarına 12 aya varan taksit imkanı da sunulacak. Satın alınan ürün yine Atasay tarafından Türkiye’nin 81 iline ücretsiz ve sigortalı olarak teslim edilecek.
#1 - Eylül 05 2009, 17:20:05
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.