Alternatifim Cafe

LG'nin bile haberi yok!

Discussion started on LG Mobile

LG'den sessiz sedasız yeni telefon.

Satışa sunulan bu yeni telefon da nereden çıktı? İşte LG'nin bile haberdar olmadığı LG!

Cep telefonu üreticileri genellikle yeni modellerini aylar öncesinden ya resmi olarak duyururlar, ya da "yanlışlıkla" bilgileri basına sızar. Fakat LG'nin yeni telefonunda durum böyle olmadı. Fransa'da satışa sunulan LG Viewty GW300 cep telefonu Koreli firmanın önceden duyurduğu modeller arasında yer almıyor. Daha da ilginç olan Fransa'da satılan telefon ile ilgili olarak diğer ülkelerdeki LG ofisleri de bilgi vermekte zorlanıyorlar.

Cep telefonu sektörünü ve LG'yi yakından takip edenler Viewty modeli hakkında büyük ihtimalle daha önceden bilgi sahibidirler. Fakat GW300 modelini daha önce duyan olmamıştı. 2 megapiksellik fotoğraf makinesi sahip olan bu yeni cihaz, QWERTY klavyesi ve düşük fiyatıyla büyük ihtimalle fazla birikimi olmayan ve SMS yazmayı seven gençlere yönelik olarak düşünüldü. 10 MB'lık dahili belleğinin yanı sıra MicroSD desteği bulunan telefonun diğer ülkelerde de satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor.
#1 - Eylül 03 2009, 15:00:17
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

lg nin üstüne tanımam...
#2 - Ekim 12 2009, 16:35:20
YEMİŞİM KURALDIŞINI...PEHH

adamlar kopyasını çıkarmaktan vazgeçtiler kendileri model yapmaya başladı :))))))))))))))))))))))))))9
#4 - Ocak 27 2010, 15:07:08
Gözlerimizden deniz akıyor kapkara... (21 mayıs 1864)

Çin mallarının önceden çıkardığı bazı telefonlar var ki orjinalinden tasarımını orjinal firma çin malından çalıyor,1,5 milyarlık bi ülkeyi kimse karşısına almak istemez herkes saygı duymak zorunda:)Apple bile bi tek çindeki sahte hiphonelara müdahale edemiyor
#5 - Kasım 17 2011, 13:11:30
Dün aslında bugündü!

çinlilerin kopyasını yapmadığı ürün kaldı mı? ben bir tek optimus black'in kopyasını görmedim şu ana kadar. harici olarak samsung, htc ve apple ürünlerinin birebir taklitleri kol geziyor piyasada.
#6 - Kasım 17 2011, 17:11:43

çakma mı bu da :D
#7 - Kasım 21 2011, 14:52:33

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.