Alternatifim Cafe

Nokia'nın sürprizleri...

Discussion started on NokiaNokia köklü değişiklikler peşinde: Yeni cepler, yeni seriler ve N97'ye yeni bir kardeş. Hepsi burada.

Alman NokiaPort sitesi zaman zaman Nokia hakkında ilginç söylentileri ortaya çıkartıyor olması ile ünlü. Son söylentilerin ne kadar doğru olduğunu kestirmek zor ama NokiaPort'a göre tüm bu söylentiler; "Nokia'nın resmi açıklamaları, onaylanmış söylentiler ve güvenilik kaynaklardan gelen bilgiler" doğrultusunda derlenmiş. Nokia World konferansı öncesinde bu söylentilerin başka kaynaklardan da duyulduğunu söyleyebiliriz.

Daha önce, Nokia'nın iki yeni seri üzerinde çalıştığından bahsetmiştik. Söylentilere göre, C serisi ve X serisi Nokia World'de tanıtılacak. X serisi yeni 5530 Xpressmusic'in 3G'ye uyumlu bir modeli ile başlayacak. Hatta X serisi, tüm Xpressmusic serisini rafa kaldırmaya bile aday.

Söylentiye göre yıl bitmeden önce N97'ye N serisinden yeni bir kardeş gelecek ve hemen ardından S60 5th Edition ile birlikte diğer bir model 2010'un ilk günlerinde piyasada olacak.

Bunun dışında Nokia'nın Samsung i8910'na ciddi bir rakip hazırladığı da yine söylentiler arasında. Fakat bunların ne kadar gerçekleşeceğini görmek için bir süre beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

Bilgi için: Nokia Danışma Hattı
Telefon: 0 212 337 17 17
#1 - Eylül 01 2009, 18:09:13
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.