Alternatifim Cafe

Dolce&Gabbana özel tasarımı ile Jalou

Discussion started on Sony EricssonSony Ericsson, Dolce&Gabbana özel tasarımı ile Jalou’yu sunar.

Moda dünyasının önemli marka ve isimleriyle yaptığı işbirlikleriyle öne çıkan Sony Ericsson, yılın 4. çeyreğinde tüketiciyle buluşturacağı, Dolce&Gabbana tasarımı sıradışı modeli Jalou’yu duyurdu. Gül kurusu rengiyle öne çıkan Jalou’nun diğer bir özelliği de 24 karat altınla kaplı olması…

Sınırlı sayıda özel olarak üretilen Dolce&Gabbana tasarımı Jalou, istiridye formu ile katlanarak açılıp kapanıyor. Model, tıpkı bir mücevher kesimini andıran hatları ve bir rujdan bile küçük 73 mm uzunluğuyla en dar kıyafetlerinizin dahi cebine sığabilecek boyutta.

Dolce&Gabbana özel tasarımı model özel aksesuarlarıyla birlikte tüketicinin beğenisine sunulacak. Telefonu korumak, şarj cihazını saklamak ve hatta mücevherlerinizi taşımak için kullanabileceğiniz 3 adet ipeksi kırmızı saten ile birlikte yine Dolce&Gabbana markalı altın kaplamalarla süslenmiş bir kulaklık da telefonun yanında verilecek.

Sony Ericsson Pazarlama Müdürü Linda Schori, Jalou ile ilgili şunları söylüyor: “Dolce&Gabbana tasarımı yeni Jalou, tamamen iyi görünmekle ve hayatı paylaşmakla yakın ilişkili. Dolce&Gabbana ile yaptığımız işbirliğiyle tasarım ve içerikten ödün vermeden çok güzel bir telefon elde ettik. Jalou bütün üstün özelliklerinin yanı sıra 24 karatlık altın kaplaması ve Dolce&Gabbana içeriğiyle de öne çıkıyor. Jalou özellikle sosyal, modayı seven ve trendlerin bir adım önünde olmak isteyenlere hitap ediyor.”

Dolce&Gabbana tarafından özel olarak Sony Ericsson için tasarlanan Jalou’nun diğer özellikleriyse; 3.2 megapiksel kamera, müzik çalar, video kayıt, 3G, Bluetooth™, FM radio, e-postalarınızı kontrol edebileceğiniz, fotoğraf yükleyerek sosyal ağlara ulaşabileceğiniz internet bağlantısı.

Jalou’nun Türkiye’de satışa çıkacağı tarih önümüzdeki dönemde ayrıca duyurulacak.#1 - Eylül 01 2009, 18:03:09
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.