Alternatifim Cafe

Engin'in aşkları hep gelip geçici

Discussion started on Magazin

Anti-tiKKy

Engin Günaydın'ın sırlarını Tokat'ta yaşayan ağabeyi Hakan Günaydın açıkladı: Eskiden ciddi bir ilişkisi vardı, şimdikiler gelip geçici!

KIZLARI TOKAT'A GETİRİR
Engin Günaydın, elektrik çarpmışa dönecek! Ünlü komedyenin özel hayatına dair sırları, Tokat'ta elektrikçilik yapan ağabeyi Hakan Günaydın Mega Magazin'e açıkladı: "Kız arkadaşını buraya getirir. Daha önce ciddi bir ilişkisi vardı, şimdi gelip geçici arkadaşları var. Geçenlerde biri buradaydı..."

İSİMLERİNİ BİLMİYORUM
Hakan Günaydın, kardeşinin hızlı hayatı nedeniyle bir de şikayette bulundu: "Kızlar durmadan değiştiği için isimlerini bile bilmiyorum." Yaptığı açıklamaların kardeşini zor durumda bırakacağını fark eden Günaydın, "Yaptığım bu açıklamaları televizyonda kızlar da izleyecek şimdi, konuyu kapatalım" dedi ama iş işten geçti.
#1 - Ağustos 27 2009, 18:25:13

Böylece devam etmesini dileriz.
#2 - Ağustos 27 2009, 18:37:39
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Alıntı
Engin Günaydın, elektrik çarpmışa dönecek! Ünlü komedyenin özel hayatına dair sırları, Tokat'ta elektrikçilik yapan ağabeyi Hakan Günaydın Mega Magazin'e açıkladı:

Bu espiriden sonrasını okuyamadım ben. Öyle komik, öyle öldüren bir şey bu.
#3 - Ağustos 27 2009, 22:41:20
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

O röportajda Engin Günaydın'ın 8-10 tane çocuğu okutmakta olduğuda söylenmiş konuşulmuştu. Ama nedense manşete bu layık görmüşler -.-
#4 - Ağustos 27 2009, 22:45:19
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.