Alternatifim Cafe

İstanbul'un 5'te 1'i onun

Discussion started on Magazin

Anti-tiKKy

Serdar Ortaç, İstanbul'da bu yaz fırtına gibi esti! Büyük konser organizasyonlarındaki her beş biletten birini Ortaç hayranları aldı5 KONSER 36 BİN KİŞİ
SERDAR
Ortaç'ın bu yıl 'Çakra'ları açıldı, rakiplerine fark attı! 2009 yazında Kuruçeşme Arena, Kalamış True Blue ve Harbiye Açıkhava'da verdiği 5 konserini izlemek için 36 bin müziksever bilet aldı. Bu rakam, İstanbul'da bu yıl dev konser alanlarında satılan ortalama 180 bin biletin 1/5'ini oluşturuyor.


EKTİĞİMİ BİÇİYORUM
ULAŞTIĞI
bu rakamı "Gurur verici" diye yorumlayan Ortaç, "Bundan sonra da sevenlerimin yüzünü kara çıkarmayacak işler yapacağım" dedi. Ünlü popçu, başarısının sırrını da şöyle özetledi: "Ne ekersen onu biçersin derler. Ben bugüne kadar hep sevgi ve saygı ektim. Şimdi onu biçiyorum."

MERDİVENLER BİLE SATILDI
Serdar Ortaç'ın bu akşam Harbiye Açıkhava'da vereceği konserin biletleri de tükendi. 4.200 oturma kapasiteli konser alanının merdivenleri bile Ortaç hayranları tarafından satın alındı.

ORTAÇ'IN SKOR KARNESİ

Fenerbahçe True Blue: 4 bin kişi Kuruçeşme Arena: 8 bin kişi Sortie: 3 bin kişi Harbiye Açıkhava: 7 bin Harbiye Açıkhava: 7 bin Harbiye Açıkhava: 7 bin (Bu gece) TOPLAM 36 bin
#1 - Ağustos 19 2009, 19:26:46

way be ben diyorum zaten bu adam çok ünlü diye xd ama çok sewiyom şu adamı =)   :ask
#2 - Ocak 27 2011, 16:37:15

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.