Alternatifim Cafe

İstediğin kadar öde ve oyna

Discussion started on Oyun Genel

Yeni Championship Manager sürümü, 'istediğin kadar öde' modeli ile satışa sunuyor.

Eidos Interactive, itibarıyla Championship Manager oyununda köklü bir değişiklik yapmaya hazırlanıyor. Yeni futbol menajerliği oyununun indirilebilir PC sürümü, tam oyuna 1 peni (2.5 Sterlin + minimum 1 peni) rakamından başlayan fiyatlarla, “istediğin kadar öde' modeliyle futbol tutkunlarına sunulacak. Bu değer bugünkü kur ile TL olarak yaklaşık 7 TL'ye tekabül ediyor.

Championship Manager, futbolcu transfer ücretlerinin rekor seviyelere ulaştığı, bilet fiyatlarının tavan yaptığı bu dönemde, ülkedeki her futbol tutkununa oyunun en yeni sürümünü ödemek istedikleri fiyata* deneme kapısını açıyor.

Eidos, video oyunları endüstrisinde benzeri görülmemiş bir hamleyle, ünlü imtiyaz haklı (franchise) oyunun yüklenebilir bir sürümünü 'istediğin kadar öde' modeliyle sunacak. Video oyunları pazarında böylece ilk kez denenecek olan bu girişim, 2008 yılında 'rock' grubu Radiohead tarafından 'In Rainbows' albümünün sunuluşuna benzer bir girişimi temsil ediyor.

2009-2010 sezonunun ilk futbol oyunu olacak olan Championship Manager 2010'da 'istediğin kadar öde' promosyonu 10 Eylül gece yarısına kadar sürecek. Kullanıcılar bu tarihten itibaren satın aldıkları oyunu doğrudan www.champmanstore.com sitesinden indirebilecekler. Oyun tam fiyatla tüm büyük satıcıların portföyüne girene kadar futbol tutkunlarının tek ödemesi gereken, 2.50 Sterlin işlem ücreti ve ek olarak kendi tercihleri dâhilinde 1 PENİDEN başlayacak ilave bir tutardan ibaret olacak.
#1 - Ağustos 19 2009, 15:14:29

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.