Alternatifim Cafe

Beyoncé Fan Club

Discussion started on Fan Club & Birlikler

Fransa'da Tenis Maçında

Uploaded with ImageShack.us

#26 - Haziran 08 2010, 17:51:20
(=

meraba Beyonceyi coooook seviyorum..... Nasil uye olunuyor????
#27 - Ağustos 08 2010, 14:25:07
BEYONCE

lutfen uye ola bilirmiyim?
#28 - Ağustos 10 2010, 17:04:22
BEYONCE

şimdi ben bu gruba katılırsam paris'te beyonce ile beraber hilton otelinde bir yemek yeme hakkı kazanacak mıyım?
#29 - Ağustos 10 2010, 18:05:17

lutfen uye ola bilirmiyim?

ekledim, hoşgeldin =)
#30 - Ağustos 11 2010, 15:04:54
« Son Düzenleme: Ağustos 11 2010, 15:05:26 Gönderen: BeeManiac »
(=

şimdi ben bu gruba katılırsam paris'te beyonce ile beraber hilton otelinde bir yemek yeme hakkı kazanacak mıyım?

rüyanda .. o da belki
#31 - Ağustos 11 2010, 15:08:05
(=

İngilizler ona hasta, ya siz?

İngiliz kadınları en çok Beyonce'nin vücudunu beğeniyor.
İngiltere'de yapılan bir araştırmada en güzel vücutlu ünlü seçiminde kadınlar oylarının yüzde 24'ünü Beyonce'ye verirken erkekler Megan Fox'u seçti. İngiliz aktrist Keira Knightley yüzde 18 oyla hem kadınlar hem erkekler tarafından en sevimli yüze sahip olan ünlü oldu
#33 - Ağustos 12 2010, 22:51:51

Seksi dansını eşine borçlu!
Beyonce, sahnedeki seksi dansları için eşi Jay-Z'den ilham alıyormuş!

İngiliz BBC kanalına konuk olan şarkıcı ve prodüktör Jay-Z, "Beyonce, sahnede cidden inanılmaz. Binlerce insanı kendine hayran bırakıyor. Muhteşem bir dansçı. Ama söylemeliyim, bazı figürlerini benim danslarımdan ilham alarak hazırlıyor" dedi.

#34 - Ağustos 12 2010, 22:54:26

Yıldızlar İstanbul'a gelecek mi?
Dünya Şampiyonası için belki yıldız basketbolcular ülkemize gelmeyecek, ancak tribündeki starlar bu açığı giderecek

Türkiye'nin ev sahipliği yapacağı 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası'na Kobe Bryant, LeBron James, Dirk Nowitzki, Andrei Kirilenko, Tony Parker, Pau Gasol gibi büyük starların gelmeyeceği haberi basketbolseverleri üzse de, sanat dünyasının starlarının büyük olasılıkla ülkemizde olacağı öğrenildi.

Tam bir basketbol tutkunu olan ve NBA ekiplerinden Los Angeles Lakers'ın fanatik taraftarları arasında yer alan ünlü aktör Jack Nicholson'ı, Türkiye Basketbol Federasyonu'nun Türkiye'ye davet ettiği ve olumlu yanıt aldığı öğrenildi. Efsane ismin, büyük bir aksilik olmaması durumunda özel uçağı ile ülkemize geleceği ve ABD'nin yer alacağı İstanbul grubundaki karşılaşmaları izleyeceği belirtildi.

Yıldızlara teklif

27 Ağustos tarihinde İstanbul'da gerçekleştirilecek şampiyona açılış tören için de birçok yıldız ile temasa geçildiği, görüşmelerin uzun süredir devam ettiği ve Beyonce ile Shakira gibi isimlerin de sahne alabileceği öğrenildi.

#35 - Ağustos 12 2010, 22:55:28

6 aydır stüdyoya uğramadığını belirten Beyonce, iyi şeyler yapabilmek için hayatın içinde olmak gerektiğini söyledi

29 Ağustos'ta çıkaracağı "Why Don't You Love Me" singlenın tanıtımını kolekisyonu Dereon'un sonbahar moda çekimiyle birleştiren Beyonce, birbirinden seksi pozlar verdi. Beyoncé ve annesi Tina Knowles tarafından hazırlanan koleksiyonun çekimleri Tony Duran tarafından yapıldı

Platinyum peruğu ve çıkartma dövme desenleriyle kaplı vücudu ile dikkat çeken Beyonce, kampanya konseptini '1960'ların futuristik motoksikletçi kızları' olarak tanımladı

Chanel dövme koleksiyonunu 2010 ilkbahar yaz defilesinde tanıtmıştı. Beyonce tarafından çekimlerde kullanılan bu dövmeler yıldızlar arasında çok yaygın olacak gibi görünüyor. Beyonce'un vücudunun genelinde örümcek, kanatlar, dallar, gibi desenler göze çarpıyor.

Dereon'un sonbahar koleksiyonunda dramatik dar pantolonlar, dantel motosikletçi şortları, ateşli yüksek omuzlar ve yüksek belli seksi pantolonlar yer alıyor.

#36 - Ağustos 12 2010, 23:02:51

BEEEEEEEEEYYYYYYYYYYYYYOOOOOONNNNNNNNNCEE!!!!!!!!!!
#37 - Ağustos 21 2010, 14:44:29
BEYONCE

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.