Alternatifim Cafe

Doğan: ''Trabzonspor'u önce durdurduk..''

Discussion started on Trabzonspor

Diyarbakırspor Teknik Direktörü Ziya Doğan 2-1 kazandıkları Trabzonspor maçından sonra yaptığı açıklamada, Trabzonspor'u önce durdurduklarını, sonra da yenmeyi başardıklarını söyledi.

Önemli bir deplasmandan galibiyetle döndüklerini ifade eden Doğan, ''Bu sevindirici ama ben oyuncularımı şunu anlattım. Sevincin çok abartılı olmaması lazım. Türkiye'de bir takım iyi sonuçlar aldıktan sonra bir hafta ayakları yere basmıyor. Bunu hafta içinde oyuncularıma anlatmaya çalışacağım'' diye konuştu.

Doğan, Trabzonspor'u önce durdurduklarını sonra da yenmeyi başardıklarını kaydederek, ''Trabzonspor'un kenar oyuncuları içeri girdiği zaman bize zor anlar yaşattı. Bu sezon yediğimiz 3 gol duran top. Bu maçla ilgili çok fazla konuşmak istemiyorum. 3-5 oyuncuyla idman yaptığımız dönemler oldu. Yönetim kurulu gece 4'lere kadar yatmadı ve iyi bir takım oluşturduk. Diyarbakırspor'a layık sonuçlar almaya çalışacağız'' diye konuştu.
#1 - Ağustos 15 2009, 22:42:07
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.