Alternatifim Cafe

Bergüzar derin, Beren sinir bozucu!

Discussion started on Magazin

Anti-tiKKy

Bergüzar Korel'in Türkan Şoray gibi derin baktığını belirten ünlü fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül: Beren Saat her rolün kalıbına girip insanı sinir ediyor

Geçtiğimiz yıl, Bergüzar Korel'in 'Binbir Gece' dizisindeki bakışlarını 'çok soğuk ve donuk' bulduğunu açıklayan ünlü fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül, artık böyle düşünmediğini söyledi. 'Aramızda Kalmasın' programına konuk olan Ağgül; Korel'in bakışlarındaki donukluğun 'Şehrazat' rolüyle ilgili olduğunu belirterek, "Gözlerindeki derinliği Türkan Şoray'ın bakışlarına benzetiyorum" dedi.

HAKKINI VERİYOR
'Aşk-ı Memnu' dizisinin 'Bihter'i Beren Saat ile Bergüzar Korel'i karşılaştıran ünlü fotoğrafçı, "Aralarında çok fark var. Tarz olarak çok farklılar" dedi. Beren Saat'in oyunculuğuna övgüler yağdıran Ağgül, şunları söyledi: "Beren Saat ile ben tanışmadım. Fotoğraflarını çekmedim ama onda da başka bir his var. Her rolün kalıbına çok rahat girebiliyor, hakkını veriyor. 'Bu kadın nasıl bu kadar iyi oynuyor?' diye bayağı sinir yapıyor insanda. Sinirlendiriyor insanı!" İki oyuncunun da başarılı olduğunu vurgulayan Zeynel Abidin, "Rekabetin olması çok faydalı. Birinden biri olmasa, o kadar başarılı olamazlar" dedi.
(Televizyon Gazetesi)
#1 - Ağustos 15 2009, 12:30:28

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.