Alternatifim Cafe

Hayko Cepkin maymuna benziyor

Discussion started on Magazin

Karadenizli popçu Davut Güloğlu, ilginç makyaj ve kıyafetleriyle tanınan rockçı Hayko Cepkin'i hedef aldı. ‘Yakın Takip' adlı programa konuşan Güloğlu, Cepkin için “Korku filminden çıkmış gibi. Maymuna benziyor. Kedimi, köpek mi kesiyor belli değil. Bu ve bunun gibiler şaklaban” yorumunu yaptı. Güloğlu'nun bu sözleriyle başta Hayko Cepkin ve dinleyicilerinin tepkisini çekeceği kesin. Beşiktaşlılığıyla tanınan ve tribünlerin adeta sevgilisi Olan Cepkin'e yapılan bu sözlü saldırıya en büyük tepkiyi ise Çarşı Grubu'nun göstermesi bekleniyor. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Cepkin, Çarşı grubunun en sevilen simalarından biri.
#1 - Ağustos 05 2009, 12:08:19

Zeitgeist

İyi demiş. (6)
#2 - Ağustos 05 2009, 12:24:37

kendisi çok normal sanki.
#3 - Ağustos 05 2009, 13:09:07
çσк ѕαнiρLєnмєdєn
çσк αiт σLмαdαn уαşαуαcαкѕın
нєм нєя αn ανυçLαrındαn кαуıρ gι∂єcєкмιş giвi,
нєм dє нєρ ѕєnin кαLαcαкмş giвi нαуαт...

biraz reklamada ihtiyacı var ,yeni albüm çıkarmış,ge.ende ağlıyodu canlıda... ama hayko cepkin konusunda çok haklı :d
#4 - Ağustos 05 2009, 13:26:33

Albüm tanıtımı. Kime diş geçirsem çabaları. Yazıktır efendim alçatmayınız kendinizi bu kadar.
#5 - Ağustos 05 2009, 15:06:30
Karyolama oturup kendime bir içki koydum. Kapımı açık bırakmıştım. Şehrin gürültüsüyle beraber ay ışığı sızıyordu odama: müzik dolapları, otomobiller, küfürler, köpek havlamaları,radyolar... Hep beraberdik, aynı b*k çukurunun içindeydik hepimiz. Kaçış yoktu. Zamanı geldiğinde sifonumuz çekilecekti.

Charles Bukowski

Sen neye benziyosun peki a gülüm ?
#6 - Ağustos 05 2009, 15:27:32
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Sana ne Giriyor diyesim geldi bir an ; )
#7 - Ağustos 05 2009, 16:40:59
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

son klibini ızledımde,haykonunki daha sanatsal ve teferruatlı haykonun yaptıgı bir şovdur ben çok begenıyorum :Ç bu güllüde reklam yapıcakya homoseksualitepezevengi
#8 - Ağustos 05 2009, 22:53:30
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

Orangutan demeyi unutmuş. :))
#9 - Ağustos 05 2009, 22:55:58

Hepimiz maymundan geldik. Hayko da bununla yetinmeyip maymuna gitmek istemiş olabilir. Hayır yani, sana ne? Sana gelmiyor sonuçta. Oldu ki geldi diyelim, yanında mutlaka muzunuda getirir.
#10 - Ağustos 05 2009, 23:00:39
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

ke$ke daha ii prOmOSyOn yapaßiLCein ßirine Sata$Saydın.hayKo seni ti ye ßiLe aLmaz.ki sen aĞzını ßO$a yOrmakLa kaLmaktan fazLa yOL aLamazSın ;)
#11 - Ağustos 06 2009, 02:54:22
« Son Düzenleme: Ağustos 06 2009, 02:55:31 Gönderen: goblin »
'

Doğaldır albümü çıktı ya yeni.Daha kime ne diyecek bakalm?
#12 - Ağustos 06 2009, 20:59:40
Şimdi sen gittin ya,şairin dediği gibi herkesi sana benzetiyorum.
''Buda mı p*ç acaba'' diyorum..             -Küçük İskender

en azından sürekli bi tarzı ve müzii var her albümde bir deişime uğramıo
#13 - Ağustos 06 2009, 21:02:36
bip bip

Bu ettiği gafla adama benzemediğide ortaya çıkmış oldu.
#14 - Ağustos 07 2009, 00:16:19

Hevai

Hayko imajıyla maymuna benziyor en azından. Asıl maymunluk senin kanında var şekerim. (6)
#15 - Ağustos 07 2009, 00:58:26

ya yok gerizekalılık bu adamın damarında geziyor.ricky martin falan bunun iyice bi yerleri kalkmış.
en azından git bi iboya falan laf atta tadı çıksın olayın,orda daha çok reyting var.

insanların bazı davranışlarını yerebilirsin bu gayet normal,ama tiple olan kısmı her zaman ağır kaçar.birisi için x yakışıklıysa z değildir.değişken özellik gösterir.ben ki her erkeğe yakışıklı demediğim halde hayko bana göre çok yakışıklı birisi.ama ona göre değil..her tipini beğenmeyen adama ünlü denilen karakter bakımından türkiyede az olan insan şahsiyeti tipsiz derse işimiz var.bir süre sonra ana haber bülteninde kaza haberinin değer kazanmaması gibi buda monotonlaşıp çürür gider.

ovv,çok konuştum.reklam işte lan.
#16 - Ağustos 07 2009, 09:35:16
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

Anti-tiKKy

sensin o maymun. beyinsiz ya.
#17 - Ağustos 08 2009, 16:01:54

Kişisel tercih, ne denebilir ki :Ç
Bence biraz da aynaya baksın.
#18 - Ağustos 08 2009, 20:40:57
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

HAYKO CEPKİN DAVA AÇIYOR!
Geçtiğimiz günlerde bir TV kanalında Hayko Cepkin ile ilgili bir takım sansasyonel yorumlarda bulunan Davut Güloğlu'na karşı, Hayko Cepkin'in basın danışmanlığından bize ulaşan haberler, konunun yargı düzeyine taşınacağı yönünde. Hayko Cepkin'in vekili Av. Dilek Şahbaz'ın hazırladığı bildiri şu şekilde... 
CİNE 5 Kanalında 03/08/2009 tarihinde yayınlanan Yakın Takip adlı magazin programına konuk olan Davut Güloğlu, müvekkilim Sayın Hayko Cepkin hakkında: "Korku filminden çıkmış gibi maymuna benziyor, kedi mi köpek mi kesiyor belli değil, bu ve bunun gibileri şaklaban, öyle birileri gece bağıra bağıra gelse çeker vururum." diyerek eleştirinin dozunu aşmıştır. Söz konusu şahıs; müvekkilime yönelik ağır hakaret, tehdit, şiddet içeren sözler sarfetmiş ve müvekkilimi toplumda kabul görmeyen bir sınıfın içine sokmaya çalışarak adeta hedef haline getirmiştir. Davut Güloğlu hakkında cezalandırılması için tarafımızdan savcılığa suç duyurusunda bulunulacak ve tazminat davası açılacaktır. Bununla ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.
#19 - Ağustos 23 2009, 14:34:06
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.