Alternatifim Cafe

Fatih Ürek çok kırgın

Discussion started on Magazin

Programda Eurovision'a gitmek isteyip istemeyeceği sorulunca Fatih Ürek, "Göndermezler beni. TRT'ye beni çıkartmıyorlar ki Eurovision'a göndersinler! Niye TRT'Ye çıkmıyorum onu anlamıyorum" dedi. Bircan Usallı Silan'ın "Tehlikeli bulunuyorsun belki, sakıncalı, bilemiyorum" şeklindeki yorumuna "Niye tehlikeli bulunuyormuşum. Allah Allah! Ben bu ülkede çalışıyorum, vergi veriyorum yahu!" diyerek TRT'nin kendisine karşı tavırlı olduğunu savundu.

"Hayır, şimdi böyle bir durum var. Neden, niye? Çünkü yani, ne bileyim, o uzaklarda kanalları izleyen insanlar da beni görmek istiyor. Böyle saçma bir durum var" şeklinde konuşan Fatih Ürek "Ne olduğunu bilmiyorum ama sağolsunlar, teşekkür ederim" diyerek TRT'ye imalı bir göndermede bulundu. Fatih Ürek, "Hangi ölçülere uymuyorum onu bilmek istiyorum" sözleriyle TRT yetkililerine seslenirken, şarkı söylemeyi bilmeyen insanların TRT'ye çıktıklarını öne sürdü ve  "Hakkımı versinler" şeklinde konuştu.

HAKETTİĞİM DEĞERİ ALMIYORUM!

Bu arada, "Aslında ben Türkiye'de en önemli işi yaptığımı düşünüyorum. Sahne hayatında, sahnenin en önemli adamı olduğumu düşünüyorum. Çok önemli bir adamım ben" diye konuşan Fatih Ürek, bir çok insanın mikrofon tutmasını sağlayan kişi olduğunu söyledi. "Serdar Ortaç kendisi söylemiştir. Tarkan da gelip beni izliyordu" diyen Ürek, bir çok insana kapı açtığını ifade etti. Kendisiyle beraber eğlence hayatında başka bir süreç başladığını anlatan Fatih Ürek "Ama hakettiğim değeri almıyorum mesela" dedi. Ürek, son bir kaç yılda çok başarılı işler yapmasına karşın takdir edilmediğini ifade etti. Ödül almayı beklediğini belirten Fatih Ürek iyi bir televizyon programı yapmayı da istediğini sözlerine ekledi.
#1 - Ağustos 04 2009, 19:57:20
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

buraya dikkat:

"Aslında ben Türkiye'de en önemli işi yaptığımı düşünüyorum."

ben mi küfrediyim siz mi.
#2 - Ağustos 04 2009, 20:02:00
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

O böyle "küstüm, oynamıyorum" tavırlarına devam etsin.
#3 - Ağustos 04 2009, 20:02:43

buraya dikkat:

"Aslında ben Türkiye'de en önemli işi yaptığımı düşünüyorum."

ben mi küfrediyim siz mi.

Hepbirlikte (:
#4 - Ağustos 04 2009, 20:11:20
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

Ben de küstüm banane hıh =/
#5 - Ağustos 04 2009, 20:19:01
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.