Alternatifim Cafe

O ekmeğimle oynayan biridir Ferhat'ı affetmem!

Discussion started on Magazin

Anti-tiKKy

Cenk Eren bir konuştu, pir konuştu. Ferhat Göçer'in ekmeğiyle oynadığını öne süren Eren, "İyi bir şarkıcı ama kötü bir insandır" dedi

Star TV'de yayınlanan 'Aramızda Kalmasın' programının konuklarından Cenk Eren, aynı yaş ve kulvarda olan sanatçıların birbirlerini kıskandıkları ve dost olabilmelerinin imkanı olmadığını söyledi. Eren, programda Ferhat Göçer'i hedef alan açıklamalarıyla dikkat çekti. İşte Eren'in açıklamaları:

Rekabet eden kişiler arasında dostluk olmaz. Kendi kulvarımda mesleğindeki başarıdan dolayı Ferhat Göçer'i kıskanırım, işinde iyidir. Biz ayrı yaş grubuyuz ama aynı şekilde şarkı söyleriz. İyi şarkıcıdır ama kötü insandır.

O ekmekle oynayan biridir. Her bulunduğum ortamda benim ekmeğimle oynadığı için hayatım boyunca onu affetmeyeceğim.

KAVGACI GÖSTERİLİYORUM
Benim sahne almamı önleyip, önlemediğini bilmiyorum. Ama benimle ilgili yaptığı konuşmaları öğrendim. Ona sordukları zaman 'Bu konularda konuşmak istemiyorum' diyor ama başka zaman, başka bir yerde konuşuyor. Mesela; İstinye Park'ta, benim en iyi arkadaşlarımla konuşmuş. Ama kavgacı durumundaki kişi, yine benim.

Ben onun gibi kameraların arkasında atıp tutup, kameraların önüne gelince de 'Benim onunla bir problemim yok ki' demiyorum. Ankara'da 'Siyaset Dergisi'nin gecesinde aynı masada ikimize de yer ayrılmasına karşılık, önümdeki aynadan Ferhat Göçer'le Ömür Gedik'in bizim masaya yaklaştığını gördüm. Ancak beni görünce oturmaktan vazgeçti. Benimle problemin yoksa niye gelip oturmuyorsun? Ben yine de 'Adam çok iyi şarkıcı' diyorum. Başka bir şey söylemiyorum.
(Televizyon Gazetesi)
#1 - Temmuz 30 2009, 16:48:08

''KAVGACI GÖSTERİLİYORUM''

:Ç Neden acaba.?? Hmm..  :hımm
#2 - Ağustos 01 2009, 14:27:50
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

ßen de ıSınamadım $u ferhata hiÇ.
cenk erenden ßa$ka sanatÇıLar da çOk havaLı sLm veriOruz aLmıO ßiLe die kOnu$uOdu ßi ara.
#3 - Ağustos 02 2009, 00:19:43
'

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.