Alternatifim Cafe

Yeni Sezon Formalarımız

Discussion started on Galatasaray

2009 Metin Oktay

2009 Away

2009 Majesty

#1 - Temmuz 28 2009, 17:12:06

Şizofren Sevdam..

Mor çok farklı olmuş. Güzel beğendim ben. Şu kırmızılı formanın şortunu bu kadar düz beyaz yapmasalarmış keşke. Onun dışında; ben eski kalın ve sık çubuklu formalarımız olsun isterdim. Güzel olurdu aslında. Hayırlı olsun.
#2 - Temmuz 28 2009, 17:15:07

canozgur_91

Formaları beğenmedim açıkcası. Özellikle deplasman forması olarak lanse edilen forma çok basit olmuş.

Neyse önemli olan forma değil oynanan futbol tabi ama görüntü olarak hiç hoş değil, bence.
#3 - Temmuz 29 2009, 00:43:11

Bende formaları beğendim ama mor forma konusunda tereddütteyim
#4 - Temmuz 29 2009, 14:58:50

On the day that you were born
The angels got together
They decided to create a dream come true
So they sprinkled moon dust in your hair
And put a starlight in your eyes so blue

Mor ne alakaysa artık .
#5 - Temmuz 29 2009, 16:05:43
Piyasadaki tek adam gibi adam, maymun Çarli'ydi...

Anti-tiKKy

1. si cok amele duruyor.
#6 - Temmuz 29 2009, 16:52:54

Alıntı
Mor rengi Galat ların rengiydi.. Turkuaz renginin Türk Milletinin geçmisteki rengi oldugu gibi.. Galatların kurdugu saraylara hitaben kurulmus Galatasaray için aslında Mor rengi çok seyi ifade ediyor.. Mor ayrıca cesaret ve asilliğin rengi. Bu sebeple bu sene mor seçildi. 2288 in açılımı da bu. Galat lar 2288 sene önce bu topraklara geldi ve bu efsane tarihin ilk adımı oldu..

İşte bu yüzden mor formanın adına 2009 Alternative demek yerine 2009 Majesty denildi..
#7 - Temmuz 29 2009, 17:01:09

Şizofren Sevdam..

ben Burak'ın alıntı yaptığı yazıyı okumuştum. Galatasaray'ın resmi sitesinde bulunmakta. ki açıklamada çok hoş. önce onu okuyup karar kılmalı. ayrıca formanı üzerindeki amblem yeterlidir.
#8 - Temmuz 29 2009, 17:14:05

Formaları haklı olarak beğenmeyenlerin ortak düşüncesi-tabi bana göre- tasarımın baştan aşağıya dandik olmasıdır.
Adidas'ın bu formaları tasarlarken hiç özen göstermediği aşikardır. Hiç mi oynanmaz bir forma üzerinde? Mor rengini al, omuzlara adidas işaretini koy, üzerine Türk Telekom yaz... bu mu? Aynı şekilde Adidas diğer takımların formalarını da dandik yapmakta. Özellikle Real Madrid'in senelerdir değiştiremedikleri stili... Keza AC Milan'da öyle. Adidas'a vermeleri baştan hata.
Tarzının tamamen dışına çıkılsın demiyorum ama biraz görsellik katılsa hiç fena olmazdı hani.
#9 - Temmuz 29 2009, 17:21:02
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Gereksiz ve tartışma çıkarıcı mesajlar silindi.

Özellikle ikarus, hangi konu olduğu önemli değil bir daha bu bölümde takımımız hakkında ileri geri konuşursan, üyelere hakaret edersen, milleti kışkırtıp olay çıkartırsan sana özel banın cebine gelecektir

İyi forumlar..
#10 - Temmuz 30 2009, 12:13:01

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.