Alternatifim Cafe

Benden cesaret alan herkes UFO gördüğünü açıkladı

Discussion started on Magazin

Anti-tiKKy

Geçtiğimiz günlerde uzaylılarla karşılaştığını söyleyen Reyhan Karaca: Benden sonra Hülya Avşar'dan Türkan Şoray'a kadar herkes UFO gördüğünü açıkladı Geçtiğimiz günlerde uzaylılarla karşılaştığını söyleyen Reyhan Karaca: Benden sonra Hülya Avşar'dan Türkan Şoray'a kadar herkes UFO gördüğünü açıkladı

Geçtiğimiz günlerde bir uzay gemisi tarafından kaçırıldığını açıklayan ünlü şarkıcı Reyhan Karaca, son Sirus UFO Uzay Bilimleri'nin psikiyatrları tarafından hipnoz edileceği iddiasıyla gündeme geldi. Kimi 'reklam' dedi, kimi ona inandı. Karaca'ya "Bu işin aslı nedir?" diye sorduk!

Uzaya olan ilginiz nereden kaynaklanıyor?
Çocukluğumdan beri UFO'ların varlığına inanırdım. Biri "Gördüm" dese "Hadi canım" demezdim. Ama yine de varlıklarından emin değildim. 99 yılı deprem öncesi, temmuz ayı başında bir deneyim yaşadım. Bana göre rüyaydı ama işin uzmanları bunun rüya olmadığını söyledi.

HİPNOZ YAPILACAK
Nasıl bir deneyimdi bu?

Hâlâ tamamını anlatamıyorum. Sabaha karşı insan görünümlü bir varlık tarafından uzay gemisine götürüldüm. İçeride telepatik yolla bazı sorulara yanıt verdim ama soruları hatırlamıyorum.

Bu gerçekten bir rüya olabilir mi?
Belki de... Ama bana Sirus UFO Uzay Bilimleri'nde bir dosya açıldı. Şimdiye kadar kayıtlı olan böyle 35 vaka varmış. Tek tek hepimize hipnoz yapacaklar. Ancak o zaman bunun bir rüya mı gerçek mi olduğu ortaya çıkacak.

Açıklamak için neden bu kadar beklediniz?
Kumburgaz'da 2008'de çekilen UFO görüntülerini izledim ve "Niye hâlâ oturuyorum" dedim. Sirus UFO Uzay Bilimleri Başkanı Haktan Akdoğan'la buluştum. Bana bir çalışma yapmamız gerektiğini söyledi. Zaten ben konuştuktan sonra Hülya Avşar'dan Türkan Şoray'a kadar herkes UFO gördüğünü itiraf etti. Benden güç aldılar. Bana 'deli' diyebilirler ama ben yaşadıklarımın tesadüf ya da rüya olduğunu düşünmüyorum. Zaten Yeşilköy'de düzenlenen UFO kongresinin kapanış gününde belki yüz kişi, gökyüzündeki uzay gemisini çok net gördü.

Sizce UFO'lar neden bu kadar fazla görünmeye başladılar?
Bilmiyorum, çoğunlukla fay hatlarının üzerinde görülüyorlar. Belki dünyaya zarar veren insanoğluna bir uyarıda bulunuyorlar. Belki melez bir ırk yaratmaya çalışıyorlardır ya da maden yataklarımızda gözleri olabilir. Dünya üzerinde kayıtlı olarak UFO gören altı milyon kişiden biriyim ben. Neden irtibata geçiyorlar bilmiyorum, belki de üzerimize çip takıyorlar. Roger Reil adlı bilimadamı bugüne kadar 15 kişi üzerinden çip çıkardığını açıkladı.
#1 - Temmuz 18 2009, 17:34:51

Uzaylılarıda hep ünlüler görüyor  (6)
#2 - Temmuz 18 2009, 22:20:37

Hevai

Ben de iddia edebilirim artık. Fareyi yukarı doğru sürekleyip çıkan resme bakarsanız siz de iddia edebilirsiniz,evet.
#3 - Temmuz 18 2009, 23:18:45

Zeitgeist

Yanıt veriyor ama soruları hatırlamıyor. (6) Garip.
#4 - Temmuz 18 2009, 23:20:16

Mustafa Topaloğlu'dur o.
#5 - Temmuz 18 2009, 23:37:34
Şefim sarı kula var mı?

Bana göre rüyaydı ama işin uzmanları bunun rüya olmadığını söyledi.

South Park'ı izlemiş bu :f
#6 - Temmuz 19 2009, 12:24:34
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.