Alternatifim Cafe

Wii'nin tutkunlarına sürprizi var

Discussion started on Nintendo

Oyun dünyasının kapılarını genç-yaşlı, kadın-erkek herkese açan Wii'nin, oyun tutkunlarına sürprizi var.

İstanbul'da düzenlenen bir basın toplantısı ile medya mensuplarına tanıtılan yeni Vii Fit Plus ve Wii Sport Resort paketleri kullanıcılara daha fazla eğlence vaad ediyor.

Kasım'da geliyor
Wuhu adası üzerinde 12 farklı sporu bir arada sunan Wii Sports Resorts Ağustos ayında; Wii Fit'te bulunan aktivitelerin yanı sıra 15 yeni denge oyunu, 6 yeni dayanıklılık antrenmanı ve yoga aktivitesi getiren Wii Fit Plus ise Kasım'da raflardaki yerini alacak.

Kadınlar başta olmak üzere milyonlarca yeni oyuncuyu oyun dünyasına dahil eden Wii Fit, egzersizi hayatlarının ayrılmaz bir parçası haline getirenlere Wii Fit Plus ile yepyeni özellikler, denge oyunları ve çalışmalar sunuyor. Eğlenceli bir şekilde egzersiz yapmak isteyenler artık kendi günlük çalışma rutinlerini oluşturabilecek veya 20, 30, 40 dakikalık hazır egzersiz paketlerinden seçim yapabilecekler. Wii Fit Plus'ın kullanıcılara sunduğu özel egzersiz rutinleri sayesinde, oyuncular spesifik konularda yoğunlaşabilecekler. Örneğin; kolların sıkılaştırılması veya stresin azaltılması gibi…

Takım kurup oynayabilirsiniz
Yazı Wuhu'da Wii Sports Resort'te geçirmeye ne dersiniz?
Wii Sports Resort, sporun dinamizmini Wuhu tatil adasındaki 12 eğlenceli aktivite ile birleştiriyor. Wii Sports'u bir adım öteye taşıyan Wii Sports Resort, öğrenmesi ve oynaması kolay ama ustalaşması zaman isteyen oyunlar sunuyor. Wuhu adasında yapacak o kadar çok şey var ki! Okçuluk, Frizbi, Basketbol, Bisiklet, Kano, Masa Tenisi, Havacılık Sporları, Bowling, Kılıç Dövüşü, Golf, Jetski ve su kayağı… Kendi içinde farklı zorluklara sahip aktiviteleri tek başınıza oynayabileceğiniz gibi, arkadaşlarınız ve ailenizle de takım kurup eğlenebilirsiniz.
#1 - Temmuz 11 2009, 13:57:01

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.