Alternatifim Cafe

Linkin Park musakka istedi

Discussion started on Magazin

Rock’n Coke’ta sahne alacak dünyaca ünlü sanatçılar, kulis istekleriyle doğal yaşama verdikleri önemi ortaya koydu

İstanbul Park’ta 18 - 19 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin en büyük açık hava müzik etkinliği Rock’n Coke’ta sahne alacak sanatçılar istekleriyle dikkat çekiyor.

Rock’n Coke’un bu seneki yıldızlarından Linkin Park’ın mütevazı bir istek listesi var. Vejetaryen olan grup üyeleri tofu ve şeftali soslu pencan cevizi, mantarlı risotto, ceviz soslu kabak dolgulu ravioli, karamelize mantarlı tofu, musakka, keçi peynirli, üzümlü ve bademli karışık sebze, yeşil körili tofu, karnabahar, patates püresi ve vejetaryen kuru fasulyenin de aralarında bulunduğu bir mönü istedi. Ayrıca grup, soyunma odaları ve yemek yenilen bölümlerde sigara içilmemesini şart koşuyor.

Türkiye’ye gelişi müzikseverler tarafından heyecanla beklenen Nine Inch Nails ise kendilerine özel bir masaj ve yoga odası talep ediyor. Grup elemanlarının çoğunun vejetaryen olması ise diğer bir ilgi çekici nokta.

Satranç takımı talebi
Janelle Monae ise kuliste mutlaka satranç takımı bulundurulmasını talep ediyor. Razorlight’ın ise tek ilginç isteği sushi...

Rock’n Coke’ta sahne alacak sanatçıların bir kısmı gıda alerjileriyle dikkat çekiyor. Grup üyelerinden birinin kuruyemişlere karşı alerjisi olduğunu belirten Santogold kuliste kuruyemiş bulundurulmasını istemiyor. Kaiser Chiefs ise, üyelerinden ikisinin laktoz ve gluten, birinin de mantar alerjisi olduğu için kulise bu maddeleri barındıran yiyecek ve içeceğin sokulmasını istemiyor.

Rock’n Coke’ta konser verecek sanatçılar için İstanbul Park’ta oluşturulan 900 metrekarelik bir özel kulis yapıldı. 20 kişinin görev yaptığı kulis 3 gün boyunca 500 kişiyi ağırlayacak. Sanatçılar için özel bir festival mönüsü oluşturuldu. Çorba ile başlayan mönüde zeytinyağlı büfesi, sotelenmiş karışık sebzeler ve karışık Türk tatlıları da bulunuyor.
#1 - Temmuz 09 2009, 19:52:38
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Zeitgeist

Allan veganları, at sobaya sabun yap bunları. Etsiz yaşam mı olur kitapsızlar. :(
#2 - Temmuz 09 2009, 20:09:54

İlginç. Fakat tebrik ettim sigara konusunda Linkin Park'ı.
#3 - Temmuz 10 2009, 21:32:45
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

LP.. Ciğerlerim benim (6)
#4 - Temmuz 11 2009, 02:25:13

Etsiz yaşama asla diyorum. Nasıl bi mönü öyle o. Şöyle Türk mutfağından sağlm bişeyler isteselerdi :Ç
#5 - Temmuz 12 2009, 01:20:37
Hoşumuza giden bir bedenin içine
Hayalimizdeki insanı yerleştirir,
Adına da aşk deriz bu saçmalığın.

"tofu ve şeftali soslu pencan cevizi, mantarlı risotto, ceviz soslu kabak dolgulu ravioli, karamelize mantarlı tofu, musakka, keçi peynirli, üzümlü ve bademli karışık sebze, yeşil körili tofu, "

sorarım size bunlardan kaçını yediniz\yersiniz...
komedi..:D vejeteryanmış...pehhh
#6 - Temmuz 12 2009, 01:37:50
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Götürün bir kebapçıya, yedirin şöyle. Avrupa çalkalandı kebapla linkin parkta kimmiş.
#7 - Temmuz 12 2009, 01:38:27
kısmet

vejeteryan haa kaç yıldır Lp ciyim yeni öğrendim bee:))
#8 - Temmuz 17 2010, 18:12:50
I wont allow any hapiness
cause everytime you laugh, I feel so guilty

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.