Alternatifim Cafe

Angelina Jolie Ermenileri kızdırdı

Discussion started on Magazin

Angelina Jolie'nin son isteği, ABD'deki Ermeni diasporasında büyük bir şok yarattı. Angelina Jolie'nin Ermenistan'dan bir çocuğu evlatlık edinebileceği haberleri, ABD'deki Ermeni diasporasını küplere bindirdi. Jolie'nin, Afrika, Kamboçya ve Vietnam'dan sonra Ermenistan'dan çocuk evlat edinme isteğine diyaspora şiddetle karşı çıktı.

Ünlü Hollywood starı Angelina Jolie'nin, Ermenistan'dan bir çocuğu evlatlık edinebileceği haberlerinin, ABD'deki Ermeni diasporasında büyük bir şok yarattığı bildirildi. Ermeni meydası, Jolie'nin Ermenistan'dan bir çocuğu evlat edinebileceği yolundaki haberlerin ABD'deki Ermenileri şoke ettiğini belirterek New York'taki Ermeni topluluğu temsilcilerinin, “Ermeni bir çocuk Ermenistan'da büyümeli ve eğitilmeli. ABD'de yaşarsa anadilini ve kültürünü unutur, özellikle çocukları farklı uyrukluktan olan bir ailede” dediklerini bildirdi.

Bu arada, "Pan Armenian" da, Jolie'nin menajerinin, bu aşamada bir yorum yapmak için erken olduğunu söylediğini belirttiği haberinde “Oyuncu, Ermeni bir çocuğun, Afrika, Kamboçya ve Vietnam'dan da çocukların yer aldığı ailesiyle çok kolay uyum sağlayabileceğini düşünüyor. Jolie'nin eşi Brad Pitt de bu tercihi ile mutabık değil çünkü o Hindistan'dan bir çocuğu evlat edinmek istiyordu” diye yazdı.

#1 - Haziran 16 2009, 19:36:38
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.