Alternatifim Cafe

Jean Reno

Discussion started on Yabancı Sanatçılar

Jean Reno (d. 30 Temmuz 1948), Fas asıllı Fransız aktör. Fransızca ve İngilizce çalışmaktadır. Birçok başarılı Hollywood filmi yanında Avrupa yapımı filmlerde de rol almıştır.

IMDb'de Jean Reno
#1 - Haziran 14 2009, 17:52:47
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Güzide oyuncu.
Burun yapısı itibariyle bir Artvinli imajı oluşturduğunu söyleyenler olsa da bu karizmasına ayrı bir güzellik katar.
Yetkililere sesleniyorum !
Léon filmindeki performansından dolayı kendisine teşekkürlerimi iletin lütfen, öptüm. [elini tabi. (: ]
#2 - Eylül 15 2009, 16:03:22
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON           
           LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON            LEON
#3 - Eylül 15 2009, 16:09:36
Özlemişim buraları =)

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.