Alternatifim Cafe

Gece haberlerini yatakta sunacak!

Discussion started on Magazin

Projesi Seyhan Soylu'ya ait olan, yapımcılığını Selma Pamuk'un üstlendiği ve deneyimli Haber Koordinatörü Abdullah Özdoğan yönetimindeki "Gecelik Haberler"de, Nurseli İdiz haber stüdyosunun önüne kurulmuş bir yatak odası dekorunda, gündemin öne çıkan haberlerini sunacak. Program çekimlerinde kameramanından yönetmenine, kurgucusundan yapımcısına kadar, yapım ve yönetiminde görevli olan Kanal televizyon ekibi de pijama ve geceliklerini giyerek programın bir parçası olacaklar. Nurseli İdiz'le "Gecelik Haberler" 01 Temmuz  saat 24:24'te Kanal t'de.
#1 - Haziran 04 2009, 17:12:47
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Haberleri sunduktan sonra bir de ardından sigara yakacak felan.
#2 - Haziran 04 2009, 17:25:35

Hevai

Niye? Yatalak mı olmuş? (6)
#3 - Temmuz 01 2009, 18:02:04

Proculianus

Haberleri sunduktan sonra bir de ardından sigara yakacak felan.

Bir de 'Nasıldım?' diye soracak.
Of neyse sustum.
#4 - Temmuz 01 2009, 18:37:46

bir yatak odası dekorunda, gündemin öne çıkan haberlerini sunacak.
--

derken? sanırım gün içinde cereyan eden tecavüz ya da hatalı cinsel ilişki pozisyonları sonucunda oluşan sakatlıklar ile alakalı haberler olsa gerek. haberi okurken aklıma bin türlü şey geldi. seyircilerin olduğu bir stüdyo mesela. öyle sunuyor olsa... ımmm. çok garip şeyler geliyor aklıma lan. amma fesatım. tam nurseli idiz'lik...

- bir gece gündemine daha hoşgeldiniz sn. seyirciler. son 24 saatte yaşanan gelişmeleri aktarmak için karşısınızdayım. bugün öğle saatlerinde ayağını burktuğu için işten erken ayrılan A . K  eve geldiğide şok bir görüntüyle karşılaştı. karısını 3 zencinin altında görünce şaşkına uğrayan A . K  ilk başta ne yapacağını bilemedi. olayla ilgili kamera görüntümüz olmadığı için seyirciler arasında 3 iri yapılı arkadaşımızı yatağa davet ediyoruz. evet buyrun... evet sn seyirciler. A . K eve geldiğinde karısı tam... evet tam şu pozisyonda yakaladı. elini şöyle koy, tamam. evet tam bu pozisyonaydı. devamını RTÜK razı görmediği için yayınlayamayacağız lakin olayın gelişme anı bu şekildedir. A . K'nin akıbeti ne diye sorarsanız da... karısına ders olsun diye önce kafasına, sonra bacaklarına sıkmış, ertesi gün polisler tarafından yakalanmıştır.

oldu bence. bence oldu.. bence yani.
#5 - Temmuz 01 2009, 18:45:25
« Son Düzenleme: Temmuz 01 2009, 18:46:06 Gönderen: ~ туℓєя_ѕ ~ »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Abazalara gün doğdu desenize :Ç
#6 - Temmuz 01 2009, 19:29:19
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.