Alternatifim Cafe

HP'den kablosuz yazıcı

Discussion started on Ürün İncelemeleri

HP'nin yeni 'Hepsi Bir Arada' modelleriyle kablosuz iletişimin ve yüksek teknolojinin rahatlığıyla tanışın.HP, Photosmart ailesine kattığı yeni modelleriyle hayatınızdaki tüm baskı işlerini üstlenmeyi hedefliyor. İster ev olsun ister işyeri, tercih edeceğiniz HP kablosuz "Hepsi Bir Arada" yazıcılar sayesinde tüm baskı işlemleriniz için tek bir ürün kullanabilirsiniz. Fotokopi makinesi, yazıcı, tarayıcı ve modeline göre faks özellikleriyle donatılan yeni Photosmart ailesi kompakt olan boyutlarıyla birden fazla cihazın oluşturduğu teknoloji kalabalığını ortadan kaldırıyor. Dahası yeni ürünlerin tümünde "Print VVirelessly" olarak tanımlanan kablosuz ağ desteği de standart olarak sunuluyor. Böylece yazıcıya ağ üzerindeki herhangi bir bilgisayar kablosuz olarak erişebiliyor ve kullanım daha pratik hale geliyor. Üstelik yazıcının konumlandırılacağı yer konusunda da daha özgürce hareket edebiliyorsunuz.

Hayatın her anında yanınızda
Hangi model olursa olsun HP sınıfındaki rakiplerine göre belirgin üstünlüklerle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Yüksek kalitede baskıyı her zaman maliyeti göz önünde bulundurarak gerçekleştiren yazıcılar bütçenizi koruyarak uzun vadede doğru bir tercih yapmış olduğunuzu hissettirmeyi biliyor. Renkli baskı, tarama ve fotokopi gibi günlük rutin işlerinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz ürünleri tatil dönüşünde de fotoğraflarınızı basmak için tercih edebilirsiniz. HP'nin fotoğraf baskısına uygun kâğıtları sayesinde stüdyo kalitesinden daha fazlasını elde edeceğinize emin olabilirsiniz.

Sessizlik, hız ve ekonomi buluşuyor
Uzun vadede yapılan araştırmalar kullanıcıların düşük maliyette yüksek baskı kalitesinden daha fazlasını istediğini ortaya koyuyor. HP Photosmart ailesindeki yazıcılar mümkün olabilecek en kısa zamanda baskı işlemine başlıyor ve ister siyah olsun ister renkli en şaşırtıcı sonuçları ortaya koyuyor. Dahası tüm yazma işlemleri gecenin sessizliğinde bile çevrenizdekilerin duyamayacağı bir ses seviyesinde gerçekleşiyor. HP Photosmart ailesindeki yazıcılar bağlanabilirlik açısından da rakiplerini kıskandıracak özelliklerle piyasaya çıkıyor. USB 2.0'ın yanı sıra 802.11 b/g standardında kablosuz ağ desteğinin standart olarak sunulduğu yazıcılarda kablolu ağ ve modeline göre faks ya da Bluetooth destekleriyle de karşılaşabiliriniz mümkün.

Bilgisayarınızı açmadan baskı yapın
HP Photosmart ailesinin PictBridge özelliği sayesinde dijital fotoğraf makinenizin USB kablosunu ya da USB belleğinizi yazıcınıza bağlayarak kolay bir şekilde çekmiş olduğunuz fotoğrafları yazdırabilirsiniz. Yazıcılarda yer alan LCD ekranlar sayesinde fotoğrafları kolaylıkla seçebilir, dilerseniz rötuş ve çeşitli düzenleme işlemlerinden sonra baskı alabilirsiniz. Arada bilgisayar olmadan baskı yapabilme özelliği bellek kartları üzerinden de sağlanabiliyor. Dilerseniz bellek kartınızda yer alan bir fotoğrafı önceden etiketlenmiş bir CD ya da DVD'nin üzerine bile yazdırabilirsiniz. İhtiyaç duyabileceğiniz her şey HP'nin yeni Photosmart ailesinde var.

HP Photosmart C4480

Ev ve küçük çaptaki ofislerin kullanımına yönelik olan HP Photosmart C4480, özellikleriyle kullanıcıları cezbetmeyi başarıyor. HP'nin Vivera mürekkepleri sayesinde lazer kalitesinde belge ve stüdyo kalitesinde fotoğraf baskısı yapabilmenizi sağlayan Photosmart C4480, dakikada 30 sayfaya kadar siyah ve 23 sayfaya kadar renkli baskı yapabiliyor. 4800x1200 dpi gibi etkileyici bir baskı çözünürlüğü sunan ürün, bağlantı seçenekleri ve şık tasarımıyla rakip modelle¬rin arasından sıyrılıyor.

En yüksek baskı boyutu: A4
Yazma teknolojisi: Mürekkep püskürtme
Baskı çözünürlüğü (renkli): 4800 x 1200 dpi
Baskı hızı (renkli): 23 sayfa/dakika
Kağıt yükleme: Ön
Tarama: Var
Tarama çözünürlüğü: 1200 x 2400 dpi LCD ekran: 1.5 inç
LCD ekran: 1.5 inç
Bilgisayar bağlantısı: USB 2.0
On panel bağlantıları: Kart okuyucu
Desteklenen kartlar: SD/MMC, CF, MS, xD
CD/DVD üzeri baskı: Yok
Boyutlar: 434 x 290 x 162 mm
Ağırlık: 5.06 kg

HP Photosmart C6380
Ev ve ofis ortamında daha üstün kaliteyi hedefleyenlere hitap eden HP Photosmart C6380, hızı ve baskı çözünürlüğüyle dikkatleri üzerine topluyor. Dakikada 33 sayfaya kadar siyah ve 31 sayfaya kadar renkli baskı yapabilen ürün baskı sırasında 9600x1200 dpi çözünürlüğe kadar ulaşabiliyor. Optik tarama çözünürlüğü de ciddi derecede yüksek olan (4800x960.0 dpi) Photosmart C6380, kablosuz ağ desteğinin yanı sıra kablolu ağ üzerinden erişilme imkanını da beraberinde getiriyor.

En yüksek baskı boyutu: A4
Yazma teknolojisi: Mürekkep püskürtme
Baskı çözünürlüğü (renkli): 9600 x 1200 dpi
Baskı hızı (renkli): 31 sayfa/dakika
Kağıt yükleme: Ön
Tarama: Var
Tarama çözünürlüğü: 4800 x 9600 dpi LCD ekran: 2.4 inç
Bilgisayar bağlantısı: USB 2.0, ethernet, 802.1 I b/g kablosuz
Ön panel bağlantıları: USB 2.0, kart okuyucu

HP Photosmart Premium with Fax
Profesyonel anlamda baskı ihtiyacı olan kişiler için üretilmiş olan HP Photosmart Premium with Fax, adından da kolaylıkla anlaşılabileceği gibi "Hepsi Bir Arada" özelliklerine ek olarak faks hizmetini de sunuyor. Bluetooth üzerinden bağlantı, iki yüzlü tarama, kopyalama ve yazdırma, CD ya da DVD üzeri baskı, üst ve ön tepsiden kâğıt besleme gibi profesyonel özelliklere sahip olan Photosmart Premium with Fax bilgisayarınızda çalışırken yerinizden bile kalkmadan faks alıp gön-derebilmenizi sağlıyor. Dahası sunulan "Quick Forms" düğmesi sayesinde ajanda çizgili / kareli kağıt ve daha birçok hazır şablonu kolaylıkla basabilirsiniz.

En yüksek baskı boyutu: A4
Yazma teknolojisi: Mürekkep püskürtme
Baskı çözünürlüğü (renkli): 9600 x 2400 dpi
Baskı hızı (renkli): 32 sayfa/dakika
Kağıt yükleme: Ön ve üst
Tarama: Var
Tarama çözünürlüğü: 4800 x 4800 dpi LCD ekran: 2.4 inç
Bilgisayar bağlantısı: USB 2.0, ethernet,
802.1 I b/g kablosuz ve Bluetooth %
Ön panel bağlantıları: USB 2.0, kart okuyucu "\
Desteklenen kartlar: SD/MMC, CF, MS, xD i
CD/DVD üzeri baskı: Var
Boyutlar: 468 x 473 x 283 mm
Ağırlık: 10.4 kg
#1 - Mayıs 21 2009, 15:03:02

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.