Alternatifim Cafe

Ah Göksel, bu da söylenecek söz mü!

Discussion started on Magazin

Göksel, internetten şarkı indirip dinlendiğini söyleyince Beyaz ve Seda'nın tepkisinden kaçamadı.

Beyazıt Öztürk'ün Beyaz Show programının konuklarından birisi de Göksel idi.

Yeni albümünden bazı parçaları seslendiren Göksel, albümüne emeği geçen çok fazla insan olduğunu  ve albümünün önemli bir özelliğinin de 1970'li yıllardaki kayıt tekniğinin kullanılması olduğunu belirtti.

Göksel, bilinen eski şarkıların da yer aldığı albümü yaparken eski şarkıları internetten indirip, dinlediğini söyleyince Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan'dan tepki gecikmedi.

"O kadar çok şarkı dinledim ki, hepsini internet üzerinden dinledim" diyen Göksel, başka çaresinin olmadığını anlatmaya çalıştı.

Beyaz, "Seninki indirilmesin istiyorsun, şu parçaların hepsini internetten indirdin ya vallaha tebrikler" diyerek bu durum üzerine espriler yaptı.

Televizyon Gazetesi
#1 - Mayıs 19 2009, 21:41:52
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Hevai

İmam böyle derse cemaat ne yapsın? (6)
#2 - Mayıs 19 2009, 22:20:53

Şu işide abartıyorlar.
Devir artık gerçekten internet devri. Birşeyler geliştikçe insanlık üşeniyor veya onun eski haline (olağan birşeyin eski haline) olan ilgisi azalıyor. Çok normal, teknoloji her zaman daha cazip gelmiştir insanoğluna.

İstedikleri kadar kampanya yapsınlar kimse bir şarkı için bütün albümü alacak değil, aksine internetten indirmelerde artacaktır.
Göksel , arkandayım yivrum.
#3 - Mayıs 19 2009, 22:36:59
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

seda ve beyazın yapmadığı ne malum (6)
#4 - Mayıs 19 2009, 22:39:16
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.