Alternatifim Cafe

Nice yıllara (Tüm doğum günü dilekleriniz bu topicde)

Discussion started on Kişisel

Kutlamalara burdan devam edebilirsiniz.
#1 - Mayıs 16 2009, 20:08:33
« Son Düzenleme: Ağustos 09 2010, 15:31:16 Gönderen: earanecarnesir »
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Neciş..
Nice mutlu senelere. Her zaman mutlu olursun inşallah..
Hakediyorsun mutluluğu şerrefime (6)

#2 - Haziran 15 2009, 10:51:54

Sağol Burak :Ç
#3 - Haziran 15 2009, 11:21:37
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Neciiğbee. :Ç
İyi ki doğdun lan çin işkencem, nice mutlu senelere. :Ç
#4 - Haziran 15 2009, 11:27:01

İyi ki doğdun Neco.
Yeni yaşınla birlikte boyunda uzar İnşallah. -tamam şakaydı-  (6)
Umarım beğenirsin pastanı .p
#5 - Haziran 15 2009, 11:38:12
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Hey bebek. Doğum günün kutlu olsun.
Mutlu mutlu mutlu hep mutlu yaşa.
#6 - Haziran 15 2009, 12:45:36

Necüüüübeeeee Dogum günün kutlu olsun..
Eyiki dogumussun !
:ehem

"bir tek dileegim vaaaaaaaeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrr mutlu ol yeter "
:ehem
#7 - Haziran 15 2009, 14:04:41
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

Necibee doğum günün kutlu olsun..Kocaman oldun be daha dün ufacık tefecik bişeydin :P
Umarım herşey istediğin gibi olur..Şu okulu da kazanırsın (kazanırız : P ) Mutlu yıllar =))

#8 - Haziran 15 2009, 14:28:26

Fecibe,iyiki doğdun lan.  :bite
Doğum günün kutlu olsun,liseyi bitirdin doğum günü kutluyosun bak iyice kartlaşıyosun.Önlemini al yani ben sana diyeyim .p
Hadi bulursuın umarım o istediğin sevgiliyi - anladın sen .d - (6)
Öptüm o gözlüklü gözlerinden :Ç
#9 - Haziran 15 2009, 15:18:53
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara Necibe. (: İyi ki doğdun. :))
#10 - Haziran 15 2009, 18:55:10
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Kimse kızmasın en gizil pasta Pelin'in :Ç En çok onu biğendim. Ehehe , ay çok pisim (6)
Çok şımardım bugün ( şımarttılar ben şımarmadım, ı-ıh ) , bunları görünce daha da şımardım dgsdgsfg :Ç Hepinizi tek tek öptüm, burdan nası tek tek oluyosa , o da ayrı birşey. Neyse işte, çok tişikkür ederim.

Sizlerle birlikte reşitliğimi kutlamam mutluluk verdi bana.
dshfklhgflkl :Ç
#11 - Haziran 15 2009, 20:26:05

Dionysus.

Doğım ginin kıtlı ossun Necimbe.
Sçs.   (6)
#12 - Haziran 15 2009, 22:36:00

Tşkkr ederim Zhl. <3

Öphtümkiieee :Ç
#13 - Haziran 15 2009, 23:27:00

Dostlarımdan birinin doğum günü dündü,rahatsızlığımdan dolayı yazamadım.Diğer dostumun ise bugün,hangi cümleleri bir araya getirip nasıl birşey yazacağımı bulamadım.Arşivimde ufak bir yazı vardı.Malesef cümleleri kendim değilde,duyguları aynı olan bir yazı yazılmış.Onu buraya yazayım dedim bende.

Özlemin en güzel yanı, yüreğinin de özlenmesini bilmek. Konuşurken,dinlerken gözlerinin içine bakarak ben burdayım diyebilmek; özlemek!

Satır aralarına sıkıştırdığın ömrünün küflü sayfaları utanmadan birkez daha açabilmek demek özlemek.

Sorgusuz-sualsiz sevebilmek demek !

Heyecanlı yanlarına gülümseyebilmek,saatlerce dinleyebilmek, ağızından çıkıcak iki kelimeyi aynı anda söyleyebilmek demek... Anıların vuslatı olmamaksızın yâd edebilmek demek.

Ortaya yüreğini,canını,anılarını,kaybettiklerini,kazanmışlıklarını,

üzüntülerini,kırgınlıklarını,hasretlerini,aynı yola çıkan umutlarını, hayal ettiklerini,ayrılığın,sevginin binbir yüzünü,kaçamak bakışları,acı kahve gözleri kırk yıl geçsede üstünden silemeyecekleri bir dostluğun aynı karesiyiz biz...Hayatta yürekler aynı, bir limanda gemiler aynı, gülüşüne ömrümüzü kurban edebileceğimiz hedefler aynı. Şimdi dostluğun hangi karesinden bakarsanız bakın herşey aynı.Dosluk kavramlarımız bu!Sıkışık başa omuz olmaktan çekinmedik ikimizde. Evet evet biraz hayırsızız biz iki adımlık yerde çok sık görüşemesekte biliriz ki farklı şehirlerde de olsak hep omuz omuzayızdır.

#14 - Haziran 16 2009, 11:18:56
Zifir.

Alıntı
Sıkışık başa omuz olmaktan çekinmedik ikimizde. Evet evet biraz hayırsızız biz iki adımlık yerde çok sık görüşemesekte biliriz ki farklı şehirlerde de olsak hep omuz omuzayızdır.

İşte bu, sanki sen karalamışsın gibi hissettiriyor her cümlesi. Teşekkür ederim canım benim bana iyi hissettiren bir kaç insandan biri olduğun için.
#15 - Haziran 16 2009, 11:31:39
« Son Düzenleme: Haziran 16 2009, 11:32:14 Gönderen: Tári Elensar »

Sağol Kerimcan :Ç 
Gün gelir belki beraber kutlarız :Ç

- Bu 3. olcak , doğumgünün kutlu olsun cağnım :Ç  Umarım yeni yaşınla 365 gün güzel şeyler yaşarsın, umarım mutlulukla dolup taşarsın :Ç 20 yaş bana hep önemliymiş gibi geldiğinden bu kadar dil döküyorum , eheh :Ç Niye bende bilmem.
#16 - Haziran 16 2009, 13:58:02

Gunes ve Ay

Dün eski ajandalarımdan birine baktım, geçmiş senelerden 16 haziran'a 'belong' yazmışım. Yarın ablamın doğumgünüymüş dedim. :Ç
Yeni yaşın kutlu olsun ablacım, iyi ki doğmuşsun ve iyi ki varsın. Görmesek de, duymasak da, pek konuşmasak da severim, sayarım. Eskiler, ilkler her zaman önemlidir neticede. Seviliyorsun böyle uzaktan uzaktan... :bite
#17 - Haziran 16 2009, 14:03:40

Tári'li Merve..
Doğum günün kutlu olsun.
Umarım her zaman gülersin şu hayat yolunda, gülmek sana çok yakışıyor (:
Nice mutlu yıllara..

#18 - Haziran 16 2009, 14:10:46

Nice senelere Merve  :) Hayatın boyunca hep mutlu olman dileğiyle..
Doğum günün kutlu olsun.. =)

#19 - Haziran 16 2009, 14:19:10

Tari Elensar, doğum günün kutlu olsun. (:
#20 - Haziran 16 2009, 19:22:52
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Doğum günün kutlu olsun Merve.Yeni yaşıın umarım sana sağlık ve mutluluk getirir. (:
#21 - Haziran 16 2009, 19:28:15
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Bir tanem benim, meleğim, öncelikle bu kadar geçe kaldığım için ne olursun kusuruma bakma. Biliyorsun, iş mevzusu var başımda, ondan dolayı. Sabahtan beri aklımdaydın. İyi ki doğdun da girdin hayatıma, dost oldun, sırdaş oldun. Uzun zaman oldu, görüşemedik. Ne kadar özlediğimi bir bilsen, şu an yanında olup sımsıkı sarmak vardı. Doğum günün kutlu olsun her şeyim benim, iyi ki doğdun ve iyi ki benimlesin. Hayatın boyunca tüm güzelliklerin seninle olmasıdır tek temennim. Her şeyin en iyisini hakettiğine o kadar eminim ki, dilediğim güzelliklerin yakanı bırakmayacağına da sen emin olabilirsin. Çok çok seviyorum seni.

#22 - Haziran 16 2009, 19:49:55
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Bacim sabahtan beri aklimdasin ama anca yazabiliyorum,
bu senede beraber geciremedik ama elbet bir gün beraber kutlayacagiz dogum gününü..
Eskisi gibi konusmasakta
yalnizca bugün degil her gün cok özelsin benim icin
Forumun bana kazandirdigi degerli kisilerdensin
Seviyorum Seni
Iyiki Dogdun Bacim
Iyiki Varsin
Iyiki, iyiki, iyiki ...
#23 - Haziran 16 2009, 22:33:30
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

Kutlayan herkese çok teşekkür ediyorum, herbirinizin iyi dileklerine minnettarım.
#24 - Haziran 16 2009, 22:40:38

tarili merve doğum günün kutlu olsun,
nice mutlu senelere sevdiklerinle.
#25 - Haziran 16 2009, 23:03:18

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.