Alternatifim Cafe

Nice yıllara (Tüm doğum günü dilekleriniz bu topicde)

Discussion started on Kişisel

Ceren lan benimde geç oldu of .. =/
Doğum günün kutlu olsun , valla unuttum lan koşuşturmacadan. Söz İzmir'e geldiğimde suratına patlatcam bi pasta =/

Aybüke'nin de doğum günü kutlu olsun :Ç
#101 - Haziran 29 2009, 00:13:59
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Zeitgeist

Zuhal seni affetim de Neco'yu asla affetmem. -.-
Senden tiksiniyorum Neco. ;)
Dipnot: Pasta Vanilyalı olursa fikrim değişebilir. :)
#102 - Haziran 29 2009, 02:04:24

Aybüke'nin de doğum günü kutlu olsun :Ç

Eyvallah bacım sağol. :Ç

Bugün Gülşah'ın doğumgünüymüş. Hepi börtdey tu yu. :Ç Nice sağlıklı ve güzel yıllar geçirmen dileğiyle. :Ç
#103 - Temmuz 01 2009, 00:03:00
« Son Düzenleme: Temmuz 01 2009, 00:07:08 Gönderen: Shooter »
Menino quem te fez?
Quem te deu tanta guarida,
Quem te mostrou a beleza
De dançar dentro da briga?

Gülşaaaaaa :Ç

Heppi börttey tu yuuuuuuu :Ç İyiki doğdun canım . Forumda ilk tanıştığın üye olmaktan mutluluk duymaktayım . Şanslısınki benim gibi iyilik meleği bir insanla tanıştın (a)  . Kaparlardı valli seni kurtlar , çakallar filan diyomuşum :manyak . Yok lan öyle demicem de , ama ilk cümleyi diyorum . :Ç İyi ki tanışmışız seninle . Parislere gidipte bizi unutursan ağzına terlikle vururum söyliyim . :Ç Nice mutlu yıllara ..
Yidim :bite

Bu da pastaaaan :artis

#104 - Temmuz 01 2009, 01:55:18

Gülşaaaam
Meleğim dün gece arayamadım için kusura bakma ama bunu gün içerisinde telafi edicez bebek  (6)
Doğum gününde yanında olamadığım ve sana o süprizi yapamadığım için affet beni ve bizi ama söz en yakın zamanda gelicez bitanem=)
İyi ki Doğdun iyi ki varsın nicee birlikte doğum günlerine ve kavurmalaraaa  :Ç
Öptüm melek senii  :bite
#105 - Temmuz 01 2009, 07:43:31
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

Oyy,  Gülşaaaa..

Doğum günün kutlu olsun benim güzel gözlü hatunum. Gece arayamadım, sadece mesajla yetindin kusura bakma!
Yanına geldiğimde telafi edeceğiz bunları, kutlayacağız melek!
İyi ki doğdun, daha beraber nice senelere ..  

Kocaman öpücüklerimi gönderiyorum sana...
  :kisss        
#106 - Temmuz 01 2009, 09:58:17
« Son Düzenleme: Temmuz 01 2009, 10:00:50 Gönderen: Ultion »
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Teşekkür ederim Aybüke,çok sağol. (:

Ersiiiin :Ç
Canım benim çok çok teşekkür ederim.Evet iyiki tanışmışız,bak böyle mutlu oluyor(um)sun işte .p Ayrıca sana söylediğim Paris olayı da şakaydı,yedin ama ne yapalım.Olsun bigün Paris'e gidersem seni unutmam söz :Ç Bende seni yidim.  :bite

Bitaneem,çok teşekkür ederim.Ben sana demiştim ama ne zaman geldiğiniz önemli değil,yeterki gelin diye.Olsun bitanem sen kavurma da yeriz :Ç İstediğin kavurma olsun .p Akşam armadın bekledim  :hih: Sonra uyudum zaten neyse boşver .d Bugün telefi ediceksin yoksa küserim.Gelin falan demem dalarım yeminle.(6) Sende iyiki varsın canım,öptüm seni. :bite

Nazlüü,

Çok sağol bebek.Olsun gece yinede o saatte mesaj attın kutlamak için ki çok dakik bi insansın sen :Ç Ama geç kaldın ilk Eda kutladı :Ç Neyse ilk son öenmli değil kutladın ya.İki hafta kaldı yanıma gelmene,sen gel kutlarız tabi canım benim.
Bende sana kocaman öpücükler göndertiveriyorum melek,öpildin.  :kisss
#107 - Temmuz 01 2009, 12:28:50
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Gunes ve Ay

Sevgili Gülşah, doğumgünün kutlu ola canıms, iyi ki doğdun ve mutlu yıllar inşallah. :Ç
#108 - Temmuz 01 2009, 13:04:25

canozgur_91

Manyak Gülşa :Ç

Doğum günü kutlu, hayatta her şey istediğin gibi olsun. Adına daha nice şiirler, şarkılar yazılsın inşalllah. (6)

Heh, mutlu musun şimdi? Değdi mi bütün reklamlarına? :Ç (6)

Hadi öpiim bi de. .p  :bite
#109 - Temmuz 01 2009, 14:04:25

Sevgili Zeynep Büş,çok teşekkür ederim canım.Çok sağol (: (6)

Manyak Össsgüür :Ç

Çok sağol Össgüür'm.Şiirler,şarkılar kısmını pek bi sevdim :Ç
Mutluyum evet :Ç Pişman değilim :/
Tamam öp,bende öptüm .p :bite
#110 - Temmuz 01 2009, 14:09:59
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Kamer,çok teşekkür ederim canım.
Canon diye okudum .p Çok beğendim pastayı çok teşekkür ederim. :Ç
#111 - Temmuz 01 2009, 14:34:03

Zuhal seni affetim de Neco'yu asla affetmem. -.-
Senden tiksiniyorum Neco. ;)
Dipnot: Pasta Vanilyalı olursa fikrim değişebilir. :)

üüüü
İstediğin gibi olsun, sadece affet beni. Of ben bu konuya hiç girmiyorum lan ondan geç cevap veriyorum :Ç

Bu arada Gülşah ın doğum günü kutlu olsun diyenlerdenim :Ç
#112 - Temmuz 01 2009, 16:36:54
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Sağol Feco. :Ç
#113 - Temmuz 01 2009, 16:40:27

hepi börtley tuu yuuu heppi bordey tuu yu nayna naylay nayna lay ley sa:Şdka.osfd . tuu yuu.

Bu pastan Gülşaa

Al ye :Ç
#114 - Temmuz 01 2009, 17:19:05
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

Geçti ama olsun pasta yollayamamıştım sana aybüke. Seninde doğum günün kutlu olsun.

İyyykii dooodunn aybükee :Ç iyyki dooodun aybüke iyki doğğdun iyki doğdun iyki doğdun aybeke :Ç laylalaylay nana nay. layloylay şinanay :Ç

dnce2 laylalaylay laylalaylay  :elephant: nanalaylay :Ç tamam uzatmıyım (6)

Bu pastan. Sana en uygun bunu buldum corç.

Al ye hadi ye yeye ye :Ç al ye :Ç
#115 - Temmuz 01 2009, 17:23:58

Şuri sağol ama,pasta seçimin çok iğrenç. Tiksindim resmen. :Ç
#116 - Temmuz 01 2009, 17:26:42
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kad??na yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Sağol şuri biraz geç oldu ama.. pastayı siparişimdeki gibi getirmişsin sağol.. :Ç
#117 - Temmuz 01 2009, 17:29:16
Menino quem te fez?
Quem te deu tanta guarida,
Quem te mostrou a beleza
De dançar dentro da briga?

Şuri sağol ama,pasta seçimin çok iğrenç. Tiksindim resmen. :Ç

Bir şey değil. :Ç
Sağol şuri biraz geç oldu ama.. pastayı siparişimdeki gibi getirmişsin sağol.. :Ç

Daha kanlısını bulamadım prensesim :P ıy :Ç
#118 - Temmuz 01 2009, 17:38:33

Valentïne Lemairé tanismasakta, Doğum Günün Kutlu Olsun Nice Senelere :))
#119 - Temmuz 01 2009, 18:00:39

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

Valentiné Gölşahçım.. Ne kadar tanışsakta ve bundan pişman olsakta doğum günün kutlu olsun..
Şaka lan şaka ağlama :Ç

Pastanın kıymetini bil -.-
#120 - Temmuz 01 2009, 19:23:43

Teşekkür ederim Mervekader (:

Bi Sıtayl Burky'cim. - (6) - Seninle tanıştığım güne lanet ettiğimi biliyorsun,şimdi burda demeye gerek yok.Teşekkür edip seni hayatımdan atmak istiyorum.Rica ediyorum,lütfen arkadaşım gider misin .?  -.-
Tamam şaka şaka. :Ç
Pastayı çok beğendim yea.Tam istediğim gibi kırmızı :Ç Çok teşekkür ederim Burak.Bi Kamer'in birde senin pastan çok süperdi.Alınmasın diğerleri ama yalan diyemem. :Ç Tekrar tekrar çok teşekkür ederim,iyiki varsın (:
#121 - Temmuz 01 2009, 22:37:43

enaaaa dün gülşaaaaam'ın doğum günüymüş =( ben bilmiyodum ayrıca forumada girmedim bu kaç gündür şimdi tesadüf öğrendim ..

geçmiş dğum günün kutlu olsun şekerim dilerim ki yeni yaşın tüm istediklerini yaşatır sana.
seni seviyorum bebek muck muck : )

pastanı özel olarak verecem kimse görmesin =p
#122 - Temmuz 02 2009, 19:04:03

Köpek ürür,
Kervan yürür.

O bir abla yarısı..
O bir sevdiğimiz insan..
O bir Seda abla..
O bir ki üç dört xeribe !

Doğum günün kutlu olsun Seda ablacım. Hayatta her şey gönlünce olsun. İnşallah Başhekim olursun.. (6)

#123 - Temmuz 09 2009, 00:58:11

Zeitgeist

Seda Ablaaaam. Tıpçım - ne biçim bir ünvandır bu? - doğum günün kutlu olsun, soreşim, şoreş miydi yoksa? Neyse işte. :dondurma
#124 - Temmuz 09 2009, 01:20:43

Bizde biliyoruz Kürtçe &o  Artizliğe gerek yok olum  (6)
#125 - Temmuz 09 2009, 01:27:42

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.