Alternatifim Cafe

Bekareti para etmedi!

Discussion started on Haberler

Kolej parasını karşılamak için bekaretini internet üzerinden açık artırmayla satışa çıkaran ve büyük tartışma yaratan Romanyalı Alina Percea hedefine ulaşamadı. Açık artırma dün gece sona ererken, fiyat teklifi 10 bin poundda kaldı.

Almanya'da kolejde okuyan Alina okul masraflarını karşılamak için bekareti karşılığında 50 bin pound istiyordu.

Alina'nın eski bir öğretmeninin, genç kızın bakire olmadığını öne sürmesi üzerine açık artırmaya ilgi azalmış, teklif fiyatı da düşmüştü. Ancak Alina'nın doktor raporu alarak bakire olduğunu ispatlaması üzerine yeniden fiyat teklifleri gelmeye başladı. Lakin, kapanış fiyatı, Alina'yı memnun etmedi.

Genç kız, "İlk cinsel ilişkimin özel olmasını istiyorum, su yüzden de acele olmasını istemem. En cömert olduğunu ispatlayan adam bütün bir haftasonu benimle geçirebilir. Ama eğer seyahat edersek ve bir otelde kalırsak, tüm masrafları karşılaması gerek" diyordu. Alina'nın teklifi kabul edip etmediği ise 'talihli' kişiye henüz bildirilmedi.

Daha önce de 21 yaşındaki Amerikalı bir genç kız yüksek lisans parası için bekaretini satışa çıkarmış ve çok konuşulmuştu.
#1 - Mayıs 04 2009, 18:02:26

TuRKuaZz

Verilmez.  :haydut
#2 - Mayıs 04 2009, 18:59:36

bu kadar etmez :Ç
#4 - Mayıs 11 2009, 00:20:43
Boğulmak değil korkum inan nefes alamamak
Rüyayı gerçek etmenin kolayı uyumak
Bir şeyi çok isteyip de hiçbir zaman alamamak
Hayat çocukken oynadığım kırık bir oyuncak

ulan o paraya ben gider ;) neyse :D
#5 - Mayıs 11 2009, 00:40:07
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

TuRKuaZz

50k Pound an itibariyle 118 Bin TL etmektedir.

Bu paraya en iyi kötü ihtimal 118 adet, en kötü iyi ihtimal de 200 adet kaymak gibi eskort hatun tutulur. Sıfır kilometre değildir ama sıfır kilometreden daha iyi kilometredir.
Ha illa sıfır kilometre olacak diyorsan Rusya ve Slav ülkelerini öneririm. En kötü ihtimal 25-30 adet bulursun.
#6 - Mayıs 11 2009, 00:49:19

Talihli mi? (6)
#7 - Mayıs 11 2009, 15:59:55
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Hemen olayı matematiğe dökenler olmuş kdaslkld

Neyse konuyu jude için güncelliyorum ben ;p
#8 - Mart 01 2012, 20:42:37
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

binicem üstüne vurucam kırbacı  benim olacak oo :)

denmemesi gereken hatun !
#9 - Mart 02 2012, 17:24:51
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.