Alternatifim Cafe

Katil Kim ve Neden Yapti?

Discussion started on Zeka Oyunları

hayırr arkadashlarr yakısıklıyı bı daha gorebılmeqq ıcın oldurmush ablasını annadınız mı ??

hayırr arkadashlarr yakısıklıyı bı daha gorebılmeqq ıcın oldurmush ablasını . cunku o adam bunların aılesını tanıyan bırısı olduu ıcın ablasının cenazesınede gelıcekdırr ...karızmatık cocugu bır daha gorme sansı dogacaktır kucuk kardeseee.. ok??

İki kere yazmısım bagıslayınn .. yannıshlıklaa olduu :(

Site Sahibi : Art arda gönderdiğiniz 3 mesaj birleştirilmiştir, mesajınızı değiştire tıklayarak değiştirebilirsiniz ;)

BENDE BÖLE BİLİYORUM :alala

öyle zaten :4
#26 - Şubat 10 2008, 12:59:45
İmzam kural tanımaz! (x

Çok Psikopat kızmış yhaa.Bizede bunu iş eğitimi hocası sormuştu.Ben 3-5 sn.sonra cevap verdim.Bu soruya az düşünüp cevap

verenler saçma nedenlerle birilerini öldürebilrlermiş.Gelecekte Seri katil olabilirmiş
#27 - Mart 01 2008, 17:20:50
« Son Düzenleme: Mart 30 2008, 12:40:33 Gönderen: elifamy »
incecikten bir kar yağar tozar elif elif diye
deli gönül abdal olmuş gezer elif elif diye
elifin uğuru nakışlı yavru balaban bakışlı
yavru çiçeği kokuşlu kokar elif elif diye

küçük kız kardeş ablasıyı öldürmüştür çünkü o yakışıklı çocuğu tekar cenazede görebileceğini düşünmüştür
 diye tahmi ediyorum
#28 - Temmuz 26 2008, 09:32:31
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

damam takesel kardeshım gidicem doktora :D:D: ama ben bu sorunun cevabını zaden bılıordum ... cunku bı akrabam bırısıne bu soruyu sormush ve sordugu kız 5 sanıye gechmeden benım verdıgım cevabı vermıshh ... yeanı bende ordan bılıorum yoksa hayatta cevaplıyamam . ben kachıkmıyım :D:D:D:D
Avatarına Bak Bide Yazığın Yazıya.

Yakışıklıyımı Paylaşamışlar Acaba. :Ç
#29 - Temmuz 26 2008, 10:21:58

ablasını öldüren genç kız , nedeni aşık olduğu adamı bi kere daha görebilmek için , katil ruhluyum ben :muhah :kop :4 (6)

bende (6)
#30 - Ağustos 05 2008, 04:20:17
Ne Kadar Bilirsen Bil;
Söylediklerin Karşındakinin Anlayabildiği Kadardır...

ablasını öldüren genç kız , nedeni aşık olduğu adamı bi kere daha görebilmek için , katil ruhluyum ben  bencede
#31 - Aralık 06 2008, 18:18:54

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.