Alternatifim Cafe

Binbir Gece veda etti!

Discussion started on Magazin

Üç sezondur devam eden 'Binbir Gece' dizisinin veda yemeği buruk geçti. Yemeğe ailesiyle katılan oyunculardan Ceyda Düvenci, dizinin hayatını değiştirdiğini söyledi:
"Binbir Gece şansımı açtı. Kariyerimdeki başarı çizgisinin yukarı gitmesi şansımı değiştirdi. Eşimi buldum, hayat tamamen bambaşka oldu" dedi.

Zarifi Restaurant'taki yemeğe birlikte gelen Bergüzar Korel ile Halit Ergenç de buruk bir heyecan yaşadıklarını söyledi. Finale dair yorum yapmayan çift, "Bundan sonra başka bir projede yer alacak mısınız?" sorusuna "Kısmen" yanıtını verdi.

nihayet  (6)
#1 - Nisan 21 2009, 11:03:37

BaGéT

Aman ne çok üzüldüm, bak ağlıyorum. :/
#2 - Nisan 21 2009, 11:08:12

rihanna_m

Yastayım, güneş gözlüklerimi ve siyah eşarbımı takıp yapımcı firmaya yalvarmaya gideceğim ilk fırsatta. Bunu bize yapamazlaaar.
#3 - Nisan 21 2009, 12:16:19

Problem olmaz yahu bir dizi daha çıkarırlar.Bu sefer oğlu uğruna para için yaşlı kadınla yatan erkek konulu.
#4 - Nisan 21 2009, 12:53:05

Bir bölüm bile izleyemeden gitti hı?
#5 - Nisan 21 2009, 13:02:22

Problem olmaz yahu bir dizi daha çıkarırlar.Bu sefer oğlu uğruna para için yaşlı kadınla yatan erkek konulu.

(6) üzerine laf yok.
#6 - Nisan 21 2009, 21:13:33
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.