Alternatifim Cafe

Eşine olan aşkını şiirle anlattı

Discussion started on Magazin

Erdal Özyağcılar, eşine olan aşkını çok güzel bir hediye ile anlattı.

"Elveda Rumeli" dizinin başrol oyuncusu Erdal Özyağcılar, geçtiğimiz hafta Beyazıt Öztürk'ün sunduğu "Beyaz Show"a konuk oldu. Eşi Güzin Özyağcılar'ın sürprizi ile oldukça duygulanan Özyağcılar, eşine olan aşkını şiirlerle anlattı...
"Elveda Rumeli" dizisinin çekimlerine bir süre ara verip İstanbul'a gelen ve Kanal D'de Beyazıt Öztürk'ün programına konuk olan Erdal Özyağcılar, eşi Güzin Özyağcılar'ın sürprizi ile duygusal anlar yaşadı. Güzin Hanım'ın önce telefonla canlı yayına bağlanmasına, sonra da konukların arasından çıkmasına oldukça şaşıran Erdal Özyağcılar, "Evliliğimiz boyunca Güzin hep böyle sürprizler yapan bir eş olmuştur, her zaman beni şaşırtmıştır" dedi. Eşinin bu sözleri üzerine Güzin Özyağcılar da, "Erdal'da çok romantiktir. O da şaşırtmayı sever. Hiç unutmam bana aşkını, sevgisini göstermek için Uludağ'dan kar getirmişti" dedi.
Bu arada Beyaz, Erdal Özyağcılar'ın eşine yazdığı şiirleri çıkartarak, yaşanan duygusal dakikalara bir yenisini daha ekledi. Şiirlerini görünce bir anda neye uğradığını şaşıran Erdal Özyağcılar, askerdeyken yazdığı, "Kışlada Zaman" adlı şiirini Beyaz'ın ısrarı üzerine okudu. Eşi Güzin Hanım'a olan hasreti kaleme aldığı şiir, stüdyodaki seyircilerin de gözlerinin dolmasına neden oldu. İşte, o şiir:

Güzim doğdu

Güzin üstü şimdi

Tekrar güzin oldu

Güzin'e güzin bak

Güzin'i güzin geçiyor

Güzin'e güzin kala ve güzin güzin güzin...
#1 - Mayıs 13 2008, 14:21:56
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

ewt ben izledik o programı başka şiirleri vardı onlar da çok güzeldi
#2 - Mayıs 13 2008, 14:24:19

Bu nasıl şiir lan ?!

Siz bir de Abgine'nin bana yazdığı şiiri görün hıh! Lokum lokummm ;p
#3 - Mart 12 2012, 17:48:43
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Güzin'e güzin bak

güzinin göte bak diye okudum.  :Ç
#4 - Mart 12 2012, 22:35:14

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.