Alternatifim Cafe

1 numaralı sorun!

Discussion started on Trabzonspor

Yönetim, tedavisi en az bir ay sürecek olan Sylva´nın maskeyle oynamasını istiyor. Senegalli kaleci ise buna sıcak bakmıyor. Tolga ve Onur´un da hazır olmaması Trabzonspor´u düşündürüyor.

Seferber oldular
Gaziantepspor ile oynanan maçta elmacık kemiği kırılan Tony Sylva için adeta seferberlik başlatıldı... Fransa’da tedavi gören Bordo-Mavililer’in başarılı file bekçisi için yönetim ve teknik heyet, harekete geçti. Karadeniz ekibi; sahalara en az bir ay sonra dönebilecek olan Senegalli kaleciyi maskeyle oynatmak için ikna etmeye çalışırken, Sylva’nın bu teklife sıcak bakmaması sorun yarattı.

Fransa’dan dönüyor
Görüş açısını kapattığı gerekçesiyle maskeyle oynamak istemeyen Sylva’nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile oynanacak 26. hafta karşılaşmasında kaleyi korumasını isteyen teknik heyet, diğer kaleciler Tolga ve Onur’un da henüz hazır olmamasından dolayı sıkıntı yaşıyor. Trabzon’a bugün gelecek olan Sylva ile bu konu hakkında bir görüşme yapacak olan teknik heyetin, genç kalecilere de “Hazır olun” dediği belirtildi.

Yanal düşünceli
Trabzonspor'un kalesini en son 7. haftada Galatasaray’a karşı koruduktan sonra Gaziantep maçında Sylva’nın oyundan alınmasıyla forma giyen Tolga’nın iki ay önce kırılan elinde problem yaşadığı öğrenildi. Onur’un da ligde henüz oynamaması teknik direktör Yanal’ı da düşündürüyor. Bu arada Sağlık Kurulu Başkanı İhsan Alioğlu, Sylva’nın maskeyle oynayıp oynamayacağının birkaç gün içinde netleşeceğini söyledi.

#1 - Mart 30 2009, 12:41:57
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.