Alternatifim Cafe

İşte Yattara’nın sırrı

Discussion started on Trabzonspor

Takım içi rekabetin giderek artması, Gineli yıldıza da yansıdı. Alanzinho alternatifiyle ilk 11´deki yeri sıkıntıya düşen Yattara, eski formuna kavuşmak için çok çalışıyor.

Programı aksatmıyor...
Gine Milli Takımı’na gidişi gelişi her seferinde olay olan Trabzonspor’un yıldız futbolcusu Yattara, Alanzinho’nun gelişinin ardından bambaşka bir kimliğe büründü... Sakat olduğu için ligdeki son maçlarda oynayamayan ve formayı Alanzinho’ya kaptıran Gineli yıldız, lige verilen arayı oldukça iyi değerlendiriyor, idmanlarda çok çalışıyor. Sağlık ekibinin de gözetim altında tuttuğu Yattara, verilen programı harfiyen yerine getiriyor...

Milli takıma da gitmedi
Yıldız futbolcunun sakatlığının her geçen gün iyiye gittiği ifade edelirken, daha önce hiç bir şekilde milli maçları kaçırmayan Yattara bu kez Gine Milli Takımı’ndan da affını istedi. Verilen arayı en iyi şekilde değerlendirmek isteyen ve eski formuna adım adım yaklaşan Yattara, “Son dönemde rahatsızlık geçirdim, takımıma faydalı olamadım. İyice iyileşip, tekrar sakatlık yaşamak istemiyorum” diyerek milli takım kampına gitmemişti.

#1 - Mart 28 2009, 08:53:09
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.