Alternatifim Cafe

Rebelqueen

Discussion started on Alternatif Üyeler

Off var ya 1 hafta sonra görüşecez bi aksilik olmazsa offf deli gibi sarılacaaaam içime sokacaaam bütün ayrı zamanların öcünü alır gibi.. sen de öyle sarılcan mı lan diye sorasım geldi başkalarını sardığın gibi sarma ama daha başka saaaaar benii -,- daha bi özel olsun istiyorum evt aynen öyle olsun oyşş düşüncesi bile harika 1 hafta 1 hafta 1 haftacık.
#51 - Ağustos 28 2010, 00:46:53

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Son 2 gün..
#52 - Eylül 03 2010, 22:49:15

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Var yaa ne güzel gündü 06,09,2010 unutulmaması lazım. keşke hiç bitmeseydi dedim içimden ama devamı gelecek hissediyorum.

DN: Kavunlu nargileyi tek geçerim artık sayende.

Muck.
#53 - Eylül 19 2010, 01:26:03

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Any_one

kavunlu nargile kokusunda bulduğumdur, özlenendir iyice. nargileye küsebilirim, kokusunu duyduğum anda o ortamdan kaçabilirim biliyor musun? sırf seni hatırlatıp özletiyor diye.

"ya sanki her şey anlamsızmış gibi geldi bir anda"
"-bana daa, büyük bir basınç var"
...
"ağlayacak gibiyim"
"-sinirlerim bozuldu"
"birini dövmek istiyorum şu anda"
"-saçını çekmek istiyorum"
"BİDONA BAK!"
"-aahahejnjwhaha salak küfür gibi oldu"
"BİDONA BAK ama mına koyim öyle bidon mu olur mına koyim onun!"

...
#54 - Eylül 19 2010, 06:57:21

Any_one

gördüğüm en güzel insanların başında gelenlerdendir kendisi. öyle güzel ki, anlatıp büyüsünü kaçırmaya gerek yok.

"içim ürperiyor, ya evde yoksan!"
ah dostum ah.

ps: izmir'e de gittik bir başımıza, kaybolduk arada. çok eylendik yine.
#55 - Kasım 20 2010, 20:29:30

Any_one

"özledim lan."

yazmış sadece. ankara seni öküzleştiriyor yarim... gel sen he de bana, istanbul'a gel sen.
#56 - Aralık 13 2010, 22:53:04

O mu farklılaştı ben mi anlamıyorum ama aramıza soğukluğun girdiğini hissediyorum ve bu beni inanılmaz derecede üzüyor bu duyguyu hiç yaşamamıştım ilk defa yaşıyorum ankara seni değiştirmedi di mi dostum yine dostumsun değil mi demek geliyor içimde ama başka cevaplar almaktan korkuyorum eveeeet korkuyorum çünkü çok ama çok seviyorum seni bilmem biliyo musun? hissediyo musun? AYRICA ESKİ DUYGUYU ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLÜYORUUUUUUUUUUUUUUM BİL BUNU BİL.......
#57 - Aralık 22 2010, 03:48:25

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Any_one

hiç değişmedi, hep tanıdığım ilk günkü Duygu. yaşadığımızı yan yanayken hissediyoruz. onun dışında hep rahatsız edici bir rüyada gibiyiz ikimiz de. ne zaman o yanımda, ben yaşadığımı tüm güzelliğiyle hissediyorum. o da öyleymiş. öyle olunca böyle. hiç değişmesin bu sevgimiz bence, en son seviyesindedir zaten.
#58 - Ocak 16 2011, 22:04:01

kendini benim şizofrenim sonucu yarattığım bir karakter olduğuna inandırmış kızıl psikopatın tekidir. bir de hastalığını kabul edeceğine bu düşüncesini destekleyen mantıklı deliller bulur. Allah'a yakın olsun!
#59 - Mart 01 2011, 14:28:02

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.