Alternatifim Cafe

İkisi birarada

Discussion started on Trabzonspor

Biri oynadığında diğeri yedek bırakıldı. Yanal, Belediye maçında bu kuralı bozma kararı aldı. Yattara ve Alanzinho´yu 11´de sahaya sürüp, yeni bir kurgu planladı.

Tek forvet oynayacak
Son haftalarda alınan başarısız sonuçların ardından kadroda revizyona gideceği bilinen Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın sürpriz değişikler yapması bekleniyor. Formsuz futbolcularını uyaran Yanal, 26. haftada karşılaşacakları Belediye karşısına farklı bir 11’le çıkacak. Yalan’ın, savunmada Egemen’i kenara alıp Giray’ı oynatabileceği, ileride ise büyük hayal kırıklığı yaşatan Gökhan-Umut ikilisinden birini kulübeye çekerek tek forvete dönebileceği öğrenildi.

Colman serbest!
Bordo-Mavililer'in hocası en önemli kararı Yattara ile Alanzinho’da oldu... Bu iki futbolcudan biri oynadığında diğerinin yedek beklediği Karadeniz ekibinde, bu kez iki yıldız oyuncu da, 11’de sahaya çıkacak. Kanatlarda görev verilecek olan ikiliden Yattara sağda, Alanzinho da soldan hücum edecek. Bu arada teknik direktör Yanal’ın; Trabzonspor’un kötü gittiği haftalarda bile oynadığı futbolla büyük beğeni toplayan Colman’ı ise serbest oynatacağı ifade edildi.

#1 - Mart 28 2009, 08:51:41
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.