Alternatifim Cafe

'Dünyanın en çekici kadını' geliyor

Discussion started on Magazin

Küba asıllı ABD'li oyuncu Eva Mendes bir dondurma şirketinin reklam filminde rol almak üzere Nisan ayında Türkiye'ye gelecek.

Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamaya göre, 2009 yılında gösterilecek reklam filmlerinde, geçtiğimiz yıl Victoria's Secret tarafından ''dünyanın en çekici kadını'' olarak ilan edilen Eva Mendes yer alacak.

Küba asıllı Amerikalı Eva Mendes, adını rol aldığı birçok Hollywood yapımı filmle duyurdu. Mendes, ''İlk Gün'', ''Zaman Tükeniyor'', ''Bir Zamanlar Meksika'da'', ''Daha Hızlı Daha Öfkeli'', ''Her Şey Parayla Güzel'', ''Takıldım Sana'', ''Gecenin İki Yüzü'', ''Kadınlar'' ve ''The Spirit'' filmlerinde rol aldı. (AA)
#1 - Mart 19 2009, 17:02:28
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

bence o kadar güzel değil.  :nanik
#2 - Mart 19 2009, 17:03:28
« Son Düzenleme: Mart 19 2009, 17:04:12 Gönderen: !~GÜRÜLTÜ~! »
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

Motley

bence o kadar güzel değil.  :nanik
Bence de, yani güzeldir kendine ve birçok kadına göre ama çekiciligi yok.
#3 - Mart 19 2009, 17:17:11

gelsin gelsinnn =)

bu fotografına kanıp çirkin sanmayın hatunu. 10 numaradır..
#4 - Mart 19 2009, 17:26:56
« Son Düzenleme: Mart 19 2009, 17:27:45 Gönderen: ChaCharoN »
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

Güzel kadın, niye kıskanıyorsunuz ki? (6)
#5 - Mart 19 2009, 17:29:36
Menino quem te fez?
Quem te deu tanta guarida,
Quem te mostrou a beleza
De dançar dentro da briga?

Motley

Güzel kadın, niye kıskanıyorsunuz ki? (6)
Kıskanmak degil (6) Ben de önce gürültüye dicektim aman zaten her güzel kadını kıskanırsınız diye ama sonradan hatırladım bu kadını (6) Küçük gögüsleri var hiçte cekici degil yüzü de güzel degil. Yalan mı?
#6 - Mart 19 2009, 17:47:11

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.