Alternatifim Cafe

Motorola ZN 300

Discussion started on Motorola

Video sever Motorola ÇATKAPI piyasada

Motorola, video-sever modeli ZN 300'ü resmi internet sitesine koydu.ZN 300 sessiz sedasız bir şekilde Motorola'nın internet sitesinde ortaya çıktı. YouTube ve Facebook'a özel uygulamalar sunan bir cep telefonu olan ZN 300'ün hedefi, bu iki internet mucizesini takip etmeyi seven ve bunu yaparken de telefona büyük paralar harcamak istemeyen kitle. YouTube bizde yasaklı da olsa telefonun diğer özellikleri tercih sebebi olabilir.

QVGA ekrana sahip olan ZN 300, 3 megapiksel kamerasıyla saniyede 20 karelik video kaydedebiliyor. Multimedya telefon ünvanıyla tanıtılan ZN 300, müzik konusunda ise bizden alkış aldı. Çünkü, üzerinde bildiğimiz 3.5 mm'lik kulaklık girişi var. Diğer modellerin aksine ZN 300'de markanın zorunlu kıldığı ve genelde hiç de kullanışlı olmayan kulaklıkları kullanmak zorunda değilsiniz.

Ancak 8 MB'lık dahili hafızayı Micro SDHC kart yuvasını kullanarak artırmak boynunuzun borcu. Bu işlemden sonra yine diğer modellerin aksine ZN 300'ün Linux temelli işletim sistemi ve Opera internet tarayıcısıyla alışılmışın dışında bir arayüzle hayatınıza devam edebilirsiniz.
#1 - Mart 08 2009, 14:00:01

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.