Alternatifim Cafe

Temel fıkrası gibi!

Discussion started on Trabzonspor

Bir internet sitesi “Yanal istifa etti” yazdı, Trabzon´da ortalık karıştı. Yönetim yalanlayınca, “Kulübe zarar vermeye çalışanların aleti olduk” açıklaması yapıldı.

Özür dilediler
Süper Lig lideri dün Ersun Yanal’ın istifa dedikodularıyla uğraştı... Sabah bir internet sitesinde çıkan, “Yanal istifa etti” haberi ortalığı karıştı. Bu habere tepki gösteren Trabzonspor Yönetimi, sert açıklamalarda bulunca, site yöneticileri de geri adım attı. www.medyatrabzon.com adlı site, yönetimin tepkisinden sonra bir özür yayınlayarak, “Trabzonspor’a zarar vermeye çalışanların aleti olduk. Haberi ilk duyuran olma heyecanıyla yaptığımız bu büyük yanlışlıktan dolayı tüm Trabzonspor camiasından özür diliyoruz” açıklaması yapıldı.

Yönetim isyan etti
Bordo-Mavililer'in Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, sitedeki habere en büyük tepkiyi gösterenler arasındaydı. “Aile olmaya ihtiyacımız olduğu dönemde bu tür haberlerin kendi içimizden çıkmasını anlayamadım. Bunlar camiaya yakışmıyor. Olanlar yazılmasın demiyoruz ama olmayanlar; bir de abartılarak yazılmasın. Ayrılık üzerine değil gelecek yılların başarılı Trabzonspor’u için çalışıyoruz. Zirve mücadelesinde, gücünü iyice hissettirdiği dönemde karşımıza çıkarılmaya çalışılacak engellerden birini yaşıyoruz” diye konuştu.

#1 - Mart 05 2009, 22:10:36
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.