Alternatifim Cafe

Nero?

Discussion started on Teknik Servis

Zeitgeist

Geçenlerde dvd'ye 5 tane film yüklemiştim Nero aracılığyla. Bugünde, dvdnin tamamen dolması için gereken 1 film daha attım cdye. Ama, cdnin içinde toplam 6 adet film olmasına rağmen, sadece 1 tanesi gözüküyor. Hadi bunu geçtim, filmler gözükmemesine rağmen cdde yer de yok. Cd'yi çöpe mi atmalıyım? Lütfen bunu demeyin, zira, güzelim filmleri bir anda çöpe atmak... Çok zor. :/
#1 - Mart 02 2009, 20:17:20

Araçlar - Klöser Seçenekleri - Gizli Dosyaları Göster de.
#2 - Mart 03 2009, 13:30:51

Zeitgeist

Olmadı maalesef. :Ç
#3 - Mart 03 2009, 15:42:23

Başka bi PC'de deneyebilirsin..
Veya adres çubuğuna kaybolan bi dosyanın tam adını gir bak açılacak mı

Misal:    D:\My Disc\Wanted
#4 - Mart 10 2009, 01:44:35

Zeitgeist

Sinirden cd'yi kırdığım için, böyle bir sorunum kalmadı artık. (6) Teşekkür ederim yinede. (6)
#5 - Mart 10 2009, 15:18:11

Geç Kaldık Cevap İçin Ama En azından Bir Daha Başına GeLirse CD veya DVD'ni Kırma.
 İsobuster  adlı  Programı Bilgisayarını Kur  DVD'nin İçini Tamamen Okuyacaktır.

Programı Burdan İncele
Resmi Web Adresinden İndir

DVD'nin İçini Okuyarak Tüm Filimlerini İso Kalıbı Altında Bilgisayarınızın İstediğiniz Dizinine Çıkarabilirsiniz.

SanaL DVD-Room'dan Yer Alan Dosyalarıda Nasıl Çıkarman Gerektiğini Bu Resimde Görürsün
Örnek Olsun Diye Most Wanted Dosyalarını DVD'den Cıkardım. Filim Track Mp3 Video ve Benzeri Tüm verileri  Rahatlık ve hızlı Bir Şekilde Bilgisayarına Tekrar Aktara Bilirsin.

İyi Forumlar.
#6 - Mart 11 2009, 14:46:56
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

Zeitgeist

Bir cd daha vardı, o güzel romun okumadığı. Onun üzerinde denedim programı ve gayette güzel çalışıyor. Çok teşekkür ederim. :Ç
#7 - Mart 11 2009, 16:03:37

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.