Alternatifim Cafe

Erkek öğrencilerden kız öğrenciye feci dayak

Discussion started on Haberler

Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi öğrencisi Gamze Ö. (24), kantinden çıkmaması üzerine, bir grup öğrenci tarafından darp edildiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

Sanat Tarihi Bölümü öğrencisi Gamze Ö., suç duyurusu dilekçesini Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verdi.

Öymez, Ankara Adalet Sarayında gazetecilere yaptığı açıklamada, bir arkadaşıyla birlikte bugün fakülte kantininde oturduğu sırada, bir grup öğrencinin yanlarına gelerek kantinden çıkmalarını istediğini savundu. Gamze Ö., şunları kaydetti:

“Bunu neden istediklerini sorunca, fakülte reisi devir-teslimi için toplantı yapacaklarını söylediler. İtiraz ettim. Beni tartaklamaya başladılar ve küfür ettiler. Karşı koymaya çalışınca 5-6 kişilik bir grup, yumruk ve tekmelerle bana saldırdı. Yere düştüm ve başıma darbe aldım.”

Görevlilerin araya girmelerinin ardından kantinden çıktıklarını ifade eden Gamze Ö., Adli Tıp Kurumundan, “başında ödem ve göğsünde darbe sonucu hiperemi oluştuğuna ilişkin rapor aldığını” bildirdi.

AA

#1 - Şubat 24 2009, 20:16:22
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Reis,

Sana benim gözümle bakmayanın mezarını kazacağım,
Seni selamlamadan uçan kuşun yuvasını bozacağım.
#2 - Şubat 24 2009, 21:41:12

her yerde Reis var a. q,uyuz oluorum öyle lavuklara ya,küçük dağları onlar yarattı sanki :p
#3 - Şubat 24 2009, 22:23:14

Kıza el kalkar mı hanzolar yaa
#4 - Şubat 24 2009, 22:29:41
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Bende video vardır diye gelmiştim yokmuş :)

Ayıp şeyler tabi bunlar, ama yine de fırsat bulanlar
"benden ötürü mü senden ötürü mü" yi izlesinler :)
#5 - Şubat 25 2009, 09:39:37
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

İnsanın doğasına öküzlük girmiş bi kere ne yaparsın
#6 - Şubat 25 2009, 15:28:09
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Kekolar , Kendilerini Aga Falan Sanıyorlar Herhalde
Yada Arka Sıradakileri Çok İzliyorlar.  (6)
#7 - Şubat 25 2009, 21:57:45

Zeitgeist

Gazi Üniversitesi mi? Doğaldır.  (6) Yapmazlarsa şüphe ederdim zaten. :Ç

Yalnız bir şey dikkatimi çekti,

Alıntı
Sanat Tarihi Bölümü öğrencisi Gamze Ö., suç duyurusu dilekçesini Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verdi.

Öymez, Ankara Adalet Sarayında...

Soyadını gizlemeyi de beceremiyorlar artık.  (6)
#8 - Şubat 25 2009, 21:58:57
« Son Düzenleme: Şubat 25 2009, 22:01:07 Gönderen: Gebere Jackson »

Ben bi ara yurtta kalıyordum, yurdumuz Türkeşin mezarının karşısında. Neyse yurdun önünde bi park var. Çiftler orda takılır genelde. Gelip hepsini dövmüşlerdi.

'Türkeşin mezarının karşısında nasıl öpüşürsünüz?' açıklaması ile hem de.
#9 - Mart 13 2012, 21:24:08
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.